مذاکرات نیمار و بارسا برای پایان دادن به جدال در دادگاه

به نظر می رسد که پس از سال ها جنگیدن در دادگاه، اختلاف نیمار و بارسلونا بیرون از دادگاه در حال حل شدن باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا و نیمار پس از سالها جنگیدن در دادگاه های مختلف، آماده صلح با یکدیگر هستند. گزارش شده که هر دو طرف آماده اند تا به توافق رسیده و نقطه پایانی بر این جدال طولانی بگذارند.

بارسا آماده است تا از درخواست غرامت ۱۶.۷ میلیون یورویی خود از نیمار صرف نظر کند، اکر این مهاجم برزیلی نیز از مبلغ ۴۷.۱۵ میلیون یورویی که طلب کرده است بگذرد. نیمار ادعا می کند که کاتالان ها این مبلغ را به عنوان پاداش وفاداری به او بدهکار هستند.

دادگاه بعدی که قرار است برگزار شود، برای تصمیم گیری درباره مبلغ بیش از ۳.۵ میلیون یورویی است که نیمار از بارسا طلب دارد و پس از پیوستن او به PSG در سال ۲۰۱۷، پرداخت آن از سوی کاتالان ها به حالت تعلیق در آمد. هر دو طرف امیدوارند که بالاخره بتوانند به اختلافات مالی خود خاتمه دهند.

بارسلونا همچنین پس از انتقال نیمار به پاریس خواستار پرداخت ۶.۷ میلیون یورو از سوی این مهاجم شده است. البته به نظر می رسد که این اختلافات اکنون در حال حل و فصل شدن باشند.

در  هفته های گذشته با وجودی که شایعات بسیاری در رابطه با بازگشت نیمار به نوکمپ مطرح بود، او قرارداد جدیدی با پاریسی ها امضا کرد که به موجب آن تا سال ۲۰۲۵ برای PSG به میدان خواهد رفت.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال