مذاکره آرسنال و بارسا برای معاوضه اوبامیانگ-نتو

به گزارش رسانه‌های اسپانیایی دو باشگاه بارسلونا و آرسنال درباره معاوضه احتمالی پیر امریک اوبامیانگو نتو بین دو باشگاه مذاکراتی انجام داده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند دو باشگاه بارسلونا و آرسنال درباره معاوضه احتمالی بازیکن مذاکراتی انجام داده‌اند. محور این تماس‌ها انتقال پیر امریک اوبامیانگ از آرسنال به نوکمپ و در مقابل، انتقال نتو، سنگربان برزیلی بارسا از نوکمپ به امیریتس بوده است. این خبرها حاکی است که هدف بارسلونا از حفظ اوبامیانگ به عنوان یک هدف نقل و انتقالاتی جدی این است که در صورت ناکمی در جذب لائوتارو، او را به نوکمپ منتقل کند.

اوبامیانگ ستاره‌ای است که در گذشته هم شایعاتی درباره تمایل بارسا به جذب او وجود داشته. حالا که به نظر می‌رسد احتمال نرسیدن بارسا به خواسته اول امسالش، یعنی جذب لائوتارو مارتینز، بیش از پیش افزایش یافته و اینتر قصد واگذاری او را ندارد، بار دیگر نام اوبامیانگ به عنوان گزینه جدید بارسا مطرح شده.

آنچه بارسلونا را به این نتیجه رسانده که در ازای دریافت اوبامیانگ، دروازه‌بان برزیلی خود نتو را به آرسنال پیشنهاد دهد این است که برند لنو سنگربان آرسنال در بازی مقابل برایتون از ناحیه زانو آسیب جدی دیده و توپچی‌ها حالا به شدت به دنبال جذب یک سنگربان هستند. در انگلیس از جو هارت دروازه‌بان برنلی به عنوان یک گزینه اسم برده شده ولی میکل آرتتا و مدیریت آرسنال نتوی برزیلی را بیشتر می‌پسندند.

بیشتر بخوانید:

اوزیل می تواند الگوی بدی برای بازیکنان آرسنال باشد

ستاره سابق آرسنال شاگرد ژاوی می شود؟

 

 

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ فوتبال جهان آرسنال بارسلونا فوتبال