مذاکره مدیرعامل تراکتور با ستاره استقلالی تکذیب شد

روزبه چشمی، بازیکنی که در با پایان لیگ هجدهم از استقلال جدا شد همچنان بدون تیم است....

به گزارش مدال، هافبک فصل گذشته استقلال هنوز تکلیف تیم جدیدش را مشخص نکرده. او تلاش زیادی داشت تا این فصل لژیونر شود و در فوتبال اروپا توپ بزند که این اتفاق رخ نداد. در مقطعی بحث حضور او در باشگاههای قطری و حتی بازگشتش به استقلال هم مطرح شد که هیچ کدام از آنها به نتیجه نرسید و حالا از تراکتور به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نام برده می‌شود.

یکی از نشریات ورزشی در شماره امروز خود از قول صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور نوشته که این باشگاه، امروز و در آخرین روز نقل و انتقالات با چشمی قرارداد خواهد بست.
درباره چشمی باید به این نکته هم اشاره کنیم در شرایطی که بعضی رسانه‌ها او را سهمیه آزاد می‌دانند اما با توجه به آنکه چشمی فصل گذشته در استقلال بازی کرده، سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شود و البته مشکلی برای پیوستن به تراکتور ندارد چرا که این تیم جای خالی برای جذب سهمیه لیگ برتری دارد. رضا اسدی، رشید مظاهری و میثم تیموری خریدهای لیگ برتری تراکتور در فصل نقل و انتقالات هستند و این باشگاه هنوز امکان جذب بازیکن جدید دارد البته مدیرعامل این باشگاه مذاکره با روزبه چشمی را تکذیب کرده است.
غلامرضا صادقیان درباره خبر منتشر شده در این باره می گوید:” روزبه بازیکن بزرگی است و باشگاه تراکتور هم به همکاری با بازیکنان بزرگ تمایل دارد اما اینکه من با این بازیکن صحبتی کرده باشم و قرار به امضای قرارداد با او باشد را تکذیب می کنم. من تا امروز با آقای چشمی هیچ صحبتی نداشتم اما شاید کمیته فنی باشگاه با او مذاکره کرده باشد”
حالا باید دید روزبه چشمی خرید جدید تراکتور خواهد بود یا اینکه تیم دیگری را به عنوان مقصد جدیدش انتخاب خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید:

زرینچه: از هواداران می‌خواهم در بازی فردا از تیم حمایت کنند

تگ ها


باشگاه استقلال ستاره استقلالی بازیکن پیشین استقلال باشگاه تراکتور مدیرعامل تراکتور روزبه چشمی Tractor استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال