مذاکره منچستریونایتد با جانشین پوگبا

مسئولان باشگاه منچستریونایتد با گزینه جانشینی پل پوگبا وارد مذاکره شدند....

به گزارش مدال؛ با وجود اینکه مسئولان باشگاه منچستریونایتد در ظاهر علاقه‌ای به فروش «پل پوگبا» ندارند اما با توجه به علاقه این بازیکن به جدایی و تمایل باشگاه‌هایی همچون یوونتوس و رئال مادرید به جذب این ستاره فرانسوی، خود را آماده هر گونه سناریویی کرده‌اند.

در حالی که مسئولان شیاطین‌سرخ همچنان برای فروش پوگبا روی مواضع خود – دریافت 150 میلیون یورو – پافشاری می‌کنند، رسانه‌های انگلیسی از مذاکره یونایتدتی‌ها با گزینه جاینشینی پوگبا خبر دادند. بر اساس این اخبار «سائول نیگز» هافبک 24 ساله باشگاه اتلتیکومادرید گزینه مد نظر یونایتدی‌ها و ستاره مورد علاقه «اوله‌گونار سولشائر» است. جالب اینکه در حال حاضر مذاکرات اولیه با سائول انجام شده و او از حضور در «تئاتر رویاها» استقبال کرده است.

در این بین تنها یک مشکل در راه انتقال او به اولدترافورد وجود دارد و آن هم مبلغ فسخ قراردادِ 150 میلیون یورویی است. همین امر موجب شده تا یونایتد برای جذب این ستاره مجبور به مذاکره با اتلتیکو باشد.

فراموش نکنید که روخی‌بلانکو که در این تابستان ستاره‌های زیادی را از دست داده و احتمالاً با جدایی سائول مخالفت خواهد کرد اما باید دید آیا بالا رفتن رقم پیشنهادی، مواضع‌شان را دچار تزلزل خواهد کرد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد جدید یوونتوس برای جذب پوگبا: ۷۰ میلیون یورو + دیبالا

زیدان در انتظار به خدمت گرفتن پوگبا

چالش منچستریونایتد؛ پیدا کردن جانشین برای پوگبا و لوکاکو

تگ ها


پل_پوگبا اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات اروپا نقل و انتقالات سائول نیگز روخی بلانکو شیاطین سرخ اولدترافورد پل پوگبا سائول اتلتیکو مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال