مذاکره پشت پرده با آنچلوتی شروع شد!

امانوئل پتی اسطوره باشگاه آرسنال اعتقاد دارد کارلو آنچلوتی گزینه مناسب هدایت این باشگاه و نجات توپچی‌های لندن از شرایط بحرانی فعلی است، چهره‌ای که مذاکرات پنهان خود را با مدیران باشگاه شروع کرده است....

به گزارش مدال، اخراج «اونای امری» و روی کار آمدن موقت «فردی لیونبرگ» هم دردی از توپچی‌های لندن دوا نکرده و سران این تیم به سرعت در حال بررسی گزینه‌های در بازار هستند. در این بین «امانوئل پتی» اسطوره فرانسوی باشگاه آرسنال «کارلو آنچلوتی» را بهترین گزینه برای هدایت این تیم می‌داند.

او در این خصوص به «میرر» گفت: «پیدا کردن یک مربی خوب در این مقطع از فصل آسان نیست. در این مدت اما ناپولی کارلو آنچلوتی را اخراج کرد و او یک گزینه ایده‌آل است. آنچلوتی در حال حاضر برای هدایت آرسنال بهترین گزینه به حساب می‌آید. به ندرت سرمربی بزرگی مانند او در میانه فصل اخراج می‌شود!»

پتی به سران توپچی‌ها هشدار داد تا پیش از آنکه اورتون دست به کار شود و کارلتو را استخدام کند باید به سراغ مرد ایتالیایی بروند و سرمربی فاتح سه دوره لیگ قهرمانان اروپا را به امارات بیاورند.

در همین راستا و بر اساس ادعای «میرر» گویا سران آرسنال به توصیه پتی گوش داده‌اند و مذاکرات پشت پرده خود را به صورت هم‌زمان با «میکل آرتتا» و «کارلو آنچلوتی» آغاز کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

اشتباه توپچی‌ها در اخراج امری

تگ ها


امانوئل پتی کارلو آنچلوتی آرسنال توپچی‌های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس آرسنال لیگ برتر فوتبال