مذاکره پیکانی ها با فدراسیون برای تغییر زمان برگزاری دیدارهای لیگ

سرپرست تیم والیبال پیکان اعلام کرد: برای تغییر ساعت بازی با فدراسیون رایزنی خواهیم داشت....

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه هفته نخست متمرکز لیگ برتر والیبال مردان کشور را اعلام کرد که ۱۸ مسابقه در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ۱۸، ۲۰ و ۲۲ آبان‌ماه برگزار خواهد شد. این دیدارها در ساعت‌های ۱۱، ۱۴ و ۱۷ در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون انجام می‌شود.

مهدی نفر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ساعت برگزاری دیدارهای تیمش در هفته نخست مسابقات گفت: دو بازی تیم پیکان ساعت ۱۱ صبح است. باید طوری برنامه ریزی صورت می‌گرفت که حداقل یک بازی ساعت ۱۷ می‌شد. صد درصد با فدراسیون و سازمان لیگ در این زمینه صحبت و رایزنی خواهیم داشت.

سرپرست تیم والیبال پیکان تهران درباره نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هتل‌ها محل اسکان تیم‌ها گفت: دلیل عمده برای متمرکز شدن رقابت‌ها کاهش تعداد سفرها و حضور در فرودگاه و هواپیما بود چرا که شرایط سختی بود. اسکان در هتل مشکلی ندارد. هتل المپیک به دلیل سرویس‌هایی که به تیم‌های ملی می‌دهد استانداردهای لازم را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارد و قطعات ۳-۴ تیم در هتل المپیک اسکان خواهند داشت.

نفر درباره وضعیت تیم پیکان نیز گفت: روز گذشته تست کرونا ۱۲ بازیکن مبتلا تیم منفی شد و هر ۱۲ بازیکن بهبود یافتند و از امروز تمرینات تیم با تمام بازیکنان انجام خواهد شد.

تگ ها


تیم والیبال پیکان والیبال لیگ برتر والیبال