مذاکره یوونتوس و رئال مادرید درباره دانیلو

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3 کالچو مرکاتو فاش کرد که باشگاه های یوونتوس و رئال مادرید، در حال مذاکره بر سر انتقال دانیلو، مدافع راست برزیلی کهکشانی ها هستند ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3 کالچو مرکاتو فاش کرد که باشگاه های یوونتوس و رئال مادرید، در حال مذاکره بر سر انتقال دانیلو، مدافع راست برزیلی کهکشانی ها هستند ...

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3 کالچو مرکاتو فاش کرد که باشگاه های یوونتوس و رئال مادرید، در حال مذاکره بر سر انتقال دانیلو، مدافع راست برزیلی کهکشانی ها هستند.
بعد از جدایی دنی آلوس از یووه و جدایی قریب الوقوع استفان لیششتاینر، این باشگاه به دنبال جانشینی برای آنهاست و دانیلو یکی از گزینه هایی است که بیانکونری در نظر دارد اما اختلاف در مبلغ این انتقال، فعلا مذاکرات را با مشکل مواجه کرده است.
دانیلو که به دلیل اشتباهات زیادش، معمولا نیمکت نشین دنی کارواخال است، مایل است به یووه برود اما درخواست 30 میلیون یورویی رئالی ها با مخالف باشگاه تورینی روبرو شده است.
یوونتوسی ها اعلام کردند که برای خرید این بازیکن 15 میلیون خواهند پرداخت و با بندهایی که در قرارداد این بازیکن در نظر خواهند گرفت، مبلغ انتقال او می تواند به 20 تا 25 میلیون یورو افزایش پیدا کند؛ پیشنهادی که مورد قبول رئال قرار نگرفته است.
رئال دو فصل قبل دانیلو را با انتقالی 31 میلیون یورویی از پورتو به خدمت گرفت و در این مدت، او تنها سه گل به ثمر رساند و 7 پاس گل داد.