مرادمند: دل‌مان برای فوتبال لک زده!

مدافع شهرخودرو می گوید که این روزها را با تمرینات آنلاین پشت سر می گذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدحسین مرادمند درباره وضع تمرینات تیم شهرخودرو گفت: هرچند تمرینات ما به مانند قبل و در زمین انجام نمی شود اما با توجه به شرایطی که در جدول رده بندی داریم و اینکه نمی خواهیم جایگاه مان را از دست بدهیم به صورت آنلاین به تمرین می پردازیم. به هر حال برنامه های تمرینی جداگانه ای برای بازیکنان در نظر گرفته شده و در اختیار قرار گرفته و به این ترتیب تمرینات برگزار می شود و پس از آن نیز هر کدام از بازیکنان به صورت جداگانه با یکی از مربیان در ارتباط هستیم و نتایج تمرینات را در اختیار مربی که مشخص شده قرار می دهیم. 

او در این باره ادامه داد: علاوه بر لیگ برتر ما به سختی توانستیم خودمان را به بازی های آسیایی برسانیم و به همین دلیل نمی توانیم این روزها را به راحتی از دست بدهیم. گروه بندی شدن بازیکنان هم به همین دلیل است تا هر کدام از مربیان به صورت آنلاین با یکی از گروه ها ارتباط داشته باشند. 

مدافع تیم شهرخودرو درباره تعطیلات اجباری گفت: به هرحال وقتی که آن ویروس به جامعه نفوذ کرد درست ترین راه همین تعطیلی بازی ها بود. در صورت تعطیل نکردن ممکن بود عواقب سنگینی در پی داشته باشد. به هرحال هم جان بازیکنان و هم جان همه کسانی که رقابت ها را برگزار می کردند در خطر بود. فوتبال با چه قیمتی؟ من فکر می کنم تصمیمی که گرفته شد یک تصمیم طبیعی بود. 

او درباره ادامه و یا قطع بازی های لیگ برتر نیز گفت: ببینید ما که دوست داریم بازی ها برگزار شود. ما هم درلیگ انس داریم خودمان را به رتبه مناسبی برسانیم و در لیگ قهرمانان می توانیم تجربه های مهمی به دست بیاوریم اما طبیعی است که ما هم مانند همه تیم ها دوست داریم وقتی بازی ها شروع شود که دیگر اثری از کرونا وجود نداشته باشد. 

مرادمند در این باره ادامه داد: هر چند تاکنون درباره سرنگونی این ویروس نظری داده نشده است اما شنیده ام که می خواهند به زودی تاریخی برای برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر اعلام کنند. من فکر می کنم که چون بازی در این شرایط مسئولیت سنگینی بر دوش برگزار کنندگان خواهد داشت قطعا آنها فکری می کنند و در صورت بدون خطر بودن شرایط اجازه برگزاری را می دهند. قطعا یک هماهنگی با شورای مبارزه با کرونا وجود دارد. 

مدافع شهرخودرو درباره دوران دوری از فوتبال نیز گفت: شاید خیلی فکر کنند در این روزها چقدر با تمرین از راه دور به فوتبالیست ها خوش می گذرد اما به خدا اینگونه نیست و همه ما از نظر روحی و روانی اذیت شده ایم. فوتبالیست نتواند بازی کند همه زندگی اش به هم می ریزد. ما عاشق فوتبال و زمین و هواداران هستیم و در این مدت ابدا به ما خوش  نگذشت. 

مرادمند در پایان گفت: همه ما برای فوتبال دلتنگ شده ایم و آرزو می کنم این ویروس هر چه سریعتر سرنگون شود. هرگز فکر نمی کردم روزی برسد که اینقدر آرزوی حضور در زمین پیدا کنم. بیشترین زمان دوری من از فوتبال شاید سه چهار هفته و آن هم به دلیل یک مصدومیتی بوده اما الان می بینم که آخرین بار حدود ماه پیش بود که پا به ورزشگاه امام رضا گذاشته ام و دلم لک زده برای اینکه یک بار دیگر در ترکیب تیم به میدان بروم.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد عجیب مالک شهرخودرو درباره ادامه مسابقات

روز تغییرات در باشگاه استقلال

 

تگ ها


محمدحسین مرادمند فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال