مرادمند پرکار ترین مدافع استقلال شد

مدافع تیم استقلال که اولین سال حضورش در این تیم را تجربه می کند خیلی زود تبدیل به یکی از مهره های ثابت این تیم شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد حسین مرادمند از جمله بازیکنانی است که در این فصل به تیم استقلال پیوست. خرید جدید آبی‌ها که از شهرخودرو به این تیم آمد، در حالی ریسک بر تن کردن پیراهن استقلال را به جان خرید که در این تیم مدافعان میانی خوبی که از سابقه بیشتری نسبت به وی برخوردار بودند، حضور داشتند. با این وجود مرادمند به عنوان نخستین خرید جدید استقلال به این تیم آمد.

این بازیکن در هفته نخست برابر مس رفسنجان فرصت بازی پیدا نکرد تا زوج یزدانی - دانشگر در قلب دفاعی آبی پوشان حضور داشته باشند. اما این اولین و آخرین غیبت وی در ترکیب آبی پوشان در این فصل بود و بعد از مصدومیت یزدانی از هفته دوم به ترکیب اولیه اضافه شد.

نخستین تجربه حضور مرادمند در استقلال با شکست مقابل فولاد همراه شد. اما با این وجود مرادمند از آن روز تاکنون به یک بازیکن ثابت در قلب دفاعی آبی پوشان بدل شده و در تمام ۹۰ دقیقه‌های ۷ بازی آخر این تیم حضور داشته است تا با ۶۳۰ دقیقه حضور در ترکیب آبی‌ها یکی از پر کارترین بازیکنان و پر کارترین مدافع این تیم باشد.

عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، سینا خادم پور و عرفان روحانی مدافعان میانی دیگری هستند که در لیست آبی پوشان حضور دارند.

بیشتر ببینید:

اکبرپور: اگر مصدومیت ها اجازه دهند تیم فکری موفق می شود/ ویدیو

تحلیل بازی گل گهر - استقلال از زبان اکبرپور/ ویدیو

 

 

تگ ها


محمدحسین مرادمند تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال