مرادمند پول بگیرد، به امارات می‌رود؛ دانشگر شاید

مدافعان استقلال وضعیت مبهمی برای دیدار با الهلال عربستان دارند....

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین مرادمند ، رشید مظاهری و محمد دانشگر ۳ بازیکن استقلال بودند که شب گذشته همراه این تیم به امارات سفر نکردند. در این بین رشید مظاهری که قراردادش را یک طرفه فسخ کرد و مشخص شد قصد همراهی استقلال را در مصاف با الهلال ندارد.


از سوی دیگر دانشگر با اعلام اینکه از یک تیم خارجی پیشنهاد دارد، درخواست جدایی از استقلال را داده است. محمدحسین مرادمند نیز همچنان به خاطر موضوع چکی که بابت رضایتنامه اش از پدیده به مالک باشگاه داده بود، از باشگاه دلخور است.


حالا اما فرهاد مجیدی به شدت پیگیر وضعیت دانشگر و مرادمند برای حضور در امارات است. مسئولان استقلال توانسته‌اند مرادمند را تا حدی راضی کنند تا در ازای دریافت مبلغی طی یکی دو روز آینده راهی دوبی شود و در اردوی تیم شرکت کند، اما درباره دانشگر کمی موضوع متفاوت است.


دانشگر بندی در قراردادش هست که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی بتواند این تیم را با پرداخت مبلغی ترک کند و حالا که گفته می‌شود از تیم الخور امارات با هدایت وینفرد شفر پیشنهاد دارد، قصد فعال سازی این بند را دارد. این در شرایطی است که استقلالی ها قصد دارند مبلغی به دانشگر بدهند تا او راضی شود در بازی با الهلال کنار تیم باشد اما هنوز پاسخی از سوی این بازیکن دریافت نکردند.


با این شرایط به نظر می رسد با توجه به رسیدن پول انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی امارات مرادمند مبلغی را دریافت کند و طی یکی دو روز آینده به دوبی برود اما درباره دانشگر این موضوع کمی پیچیده تر است.

تگ ها


محمدحسین مرادمند استقلال تهران محمد دانشگر