مرادمند: گل‌هایی که خوردیم از کمبود تجربه‌مان بود

مدافع تازه بهبود یافته تیم شهرخودرو که در دیدار روز اخیر این تیم به میدان رفت معتقد است کمبود تجربه در بازی های آسیایی برای این تیم و بازیکنانش گران تمام شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدحسین مرادمند که به دلیل مصدومیت دیدارهای اخیر شهرخودرو در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را از دست داده بود در نهایت در دیدار قبلی این تیم برابر پاختاکور ازبکستان به میدان رفت. او در ابتدا درباره مصدومیت و رفع آن گفت: متاسفانه مصدومیتی که من دچاره آن شده بودم طول درمانی سه هفته ای داشت اما هر طور که شده با ۱۰ روز درمان سعی کردم خودم را به بازی تیمم برسانم و همین موضوع هم باعث شد تا پس از بازی درد شدیدی داشته باشم. دردی که همین الان هم همراه من است اما باید به تمرینات آماده سازی خودم ادامه دهم تا شرایط را برای رسیدن به اوج آماده کنم. 

او درباره دیدار برابر پاختاکور هم گفت: به هر حال این بازی را هم همه دیدند. ما یک نیمه مقابل آنها موفق بودیم اما در نیمه دوم دروازه مان باز شد. ببینید وقتی در سه دقیقه دو بار دروازه تیم ما باز می شود یعنی کمبود تجربه حضور در بازی های بزرگی مانند لیگ قهرمانان به ما ضربه می زند. ما در تیم بازیکنان بزرگی داریم که تجربه زیادی از بازی های بین المللی دارند اما نه همه بازیکنان، دو سه گلی که خوردیم دقیقا از کمبود تجربه مان بود و کاری هم نمی توان کرد جز اینکه از این بازی ها بیشترین درس را بگیریم. 

مدافع شهرخودرو در ادامه گفت: مالک باشگاه همه امکانات و شرایطی که باید آماده می شد تا تیم نتیجه بگیرد را آماده کرده بود اما خب همان طور که گفتم تجربه پایین مان به ما ضربه زد. ما در همان نیمه اول دو بار می توانستیم دروازه حریف را باز کنیم و این فرصت در نیمه دوم هم چند بار پیش آمد. ضربه سر من، موقعیت هایی که نصیب قاضی، صادقی، قاسمی نژاد و... شد در نهایت با بدشانسی وارد دروازه حریف نشد وگرنه اصلا این نتیجه نباید به دست می آمد. 

او در این باره ادامه داد: بعضی جاها می شنوم که از وضعیت فنی تیم ایراد می گیرند اما در جواب آنها می گویم ترکیب و تاکتیک مجتبی سرآسیایی در این دیدار چه مشکلی داشت؟ ما در همان نیمه اول می توانستیم از این ها پیش بیفتیم، در نیمه دوم می توانستیم اختلاف را کم کنیم، بارها دروازه آنها را هدف گرفتیم اما اتفاقی که باید، نیفتاد تا بازی را باز ببازیم آن هم با نتیجه ای کاملا غیرعادلانه، کار سرآسیایی برای این بازی اتفاقا خوب بود اما بدشانسی و کمبود تجربه دست از سر تیم ما برنداشت. 

مدافع مستحکم تیم شهرخودرو در مقایسه با تیم های دیگر ایرانی نیز مثال جالبی زد: شما الان تیم استقلال را ببینید، به عنوان تیمی که همه جوره از ما حرفه ای تر است و از گروهی به مراتب راحت تر از گروه ما سود می برد اما اختلاف ما از آنها تنها در یک امتیاز است. امیدوارم این نکات در میان کسانی که شهرخودرو را نقد می کنند هم دیده شود. 

مرادمند درباره حریف این تیم نیز گفت: بزرگترین بدشانسی ما در تیم های همگروه مان است. الهلال عربستان که نیازی به تعریف من ندارد، پاختاکور در ۹ دیدار خانگی برابر تیم های ایرانی نباخت و فصل قبل هم با اختلاف امتیاز بالا قهرمان ازبکستان شد تیم الاهلی هم که قهرمان امارات بود دیگر نیازی به توضیح ندارد. در این میان این هم بدشانسی بزرگ ما بود که در ابتدا بازی های داخل خانه را برگزار نکردیم به شما قول می دهم اگر این بازی در ورزشگاه امام رضا برگزار می شد نتیجه بازی برعکس می شد و این ما بودیم که می توانستیم سه گل به حریف بزنیم که متاسفانه به دلیل برخی اتفاقات پشت پرده اجازه این کار را ندادند. 

او در ادامه گفت: به هرحال خیلی دلم می خواست این را بگویم که وقتی نتیجه ای ایچنینی به دست می آید و در سه دقیقه دو بار دروازه مان باز می شود نه به مالک باشگاه بر می گردد نه به سرمربی، فقط و فقط به بی تجربگی مان برمی گردد. البته این را هم به همه هواداران تیم می گویم که ما الان و پس از برگزاری ۴ بازی توانستیم به شرایطی برسیم که با استفاده از آن در دور برگشت بازی ها، به دنبال شاد کردن دل همه طرفداران تیم هستیم و به امید خدا بازی های خوبی در ورزشگاه خانگی مان به نمایش می گذاریم. علاوه بر همه این ها به همه هواداران تیم قول می دهم فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

سورپرایز بازیکنان پاختاکور بعد از برد مقابل شهرخودرو

روز تلخ رحمتی و شهر خودرو با سه گل

 

 

تگ ها


فوتبال ایران پاختاگور تاشکند شهر خودرو پاختاگور تاشکند-شهر خودرو AFC Champions League فوتبال