مرادی: با حضور کادرفنی جدید همه خوشحال هستیم

هافبک ماشین سازی مدعی است تیمش در ۴ بازی باقیمانده قادر خواهد بود با دستیابی به امتیازات لازم رتبه خوبی نیز از آن خود کند....

به گزارش "ورزش سه"، بابک مرادی، هافبک ماشین سازی درباره حضور افاضلی در بیمارستان به فارس گفته: تمرینات زیر نظر حمید عبداللهی انجام می‌شود و او دقیقا همان کارها و برنامه‌هایی که مدنظر هومن افاضلی بود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مرور می‌کند. تمرینات به خوبی برگزار می‌شوند و همه از آن راضی هستیم. سرمربی به خاطر بیماری به بیمارستان رفت و باشگاه خواست که تحت مراقبت قرار بگیرد تا حال او بهتر شود. خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر الان وضعیت بهتری دارد و ان‌شااالله هر چه زودتر به کنار تیم برگردد.

وی درباره شکست مقابل گل گهر نیز گفت: در بازی که نباید می‌باختیم، باختیم. نمی‌خواهم بگویم شایستگی حریف کم بود اما می‌توانستیم در این بازی برنده باشیم یا حداقل مساوی کنیم. بعد از گل مساوی می‌خواستیم زودتر به گل بعدی برسیم و به همین خاطر تمرکز لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نداشتیم. باید با تجربه‌تر و پخته‌تر عمل می‌کردیم اما روی یک ضربه ایستگاهی که همه ما از جمله خودم تمرکز نداشتیم گل خوردیم. این گل در زمان بدی بود و دیگر فرصت جبران نداشتیم.

مرادی درباره رفتارش برابر پرسپولیس که با تصمیم مهاجری در اختیار باشگاه قرار گرفته بود نیز گفت: ضربانم بالا رفته بود و عصبانی بودم. اولین بار بود که در این شرایط قرار می‌گرفتم. فکر می‌کردم می‌توانم بیشتر به تیمم کمک کنم. هنگام بیرون آمدن از زمین عصبانی شدم اما بعد از بازی از همه عذرخواهی کردم. به جز شکست مقابل پرسپولیس از این اتفاق و حرکتی که کردم هم ناراحت بودم. پس از آن از باشگاه و بازیکنان و اعضای تیم عذرخواهی کردم. اصلاً چنین شخصیتی ندارم که بخواهم کسی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برنجانم. بعد از آن هم رضامهاجری را دیگر ندیدم اما از همین جا از او عذرخواهی می‌کنم.

هافبک ماشین سازی درباره حضور کادرفنی جدید نیز گفت: این اتفاق نظر باشگاه بود. در مورد گذشته نمی‌خواهم صحبت کنم و گذشته‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باید فراموش کنیم. افاضلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ۴-۳ جلسه بیشتر ندیدیم. بعد از آن دچار بیماری شد، خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قرنطینه کرد. با آمدن این کادر همه ما خوشحالیم. در نیم فصل تیم خوبی داشتیم اما از آن شرایط دور شده بودیم. با آمدن کادر جدید تیم ما از نظر فنی در حال تغییر است. این کادر از لحاظ فنی خوب است و با بچه‌ها صادق هستند، کل تیم هم از آن‌ها راضی هستند.

مرادی در مورد مسائل مالی ماشین سازی گفت: تاکنون ۶۰ درصد گرفته‌ایم و یکی دو هفته آینده هم قرار است دریافتی داشته باشیم، مسئولان تیم به ما اعلام کردند، هر بردی بیاوریم پرداختی خواهند داشت و امیدواریم این مساله از بازی این هفته مقابل سایپا آغاز شود.

وی درباره بازی با سایپا نیز گفت: بازی خیلی مهم و حساسی داریم. سایپا تیم با اصالت، ریشه‌دار و بازیکن‌ساز است. حیف است این تیم در لیگ برتر نباشد. امیدوارم این بازی در وهله اول بی‌روح نباشد و نمایش خوبی از هر دو تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ببینیم. ما هم تیم خیلی خوبی داریم و برای تیم‌مان خیلی حسرت می‌خورم. بازیکنان بی‌حاشیه و بی‌ادعایی دارد. در آزادی استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردیم و پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوقف کردیم. همانطور که ذوب‌آهن را در اصفهان بردیم می‌توانیم سایپا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم در خانه خودش ببریم. ماشین سازی الان در حال برگشت به شرایط خوب گذشته است. سعی و تلاش می‌کنیم با دست پر و ۳ امتیاز از تهران خارج شویم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز بابک مرادی