Banner

مرادی: مسئولان تکلیف لیگ برتر را یکسره کنند

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی می گوید مسئولان سازمان لیگ بایدفکر اساسی به حال تعطیلی مسابقات کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مراد مرادی درباره اینکه مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر لغو شده است، بیان کرد: من از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که نشان دادند به فکر سلامت کادرفنی و بازیکنان تیم ها هستند اما واقعیت این است که باید فکر اساسی به حال مسابقات کنند. الان قرار است هفته به هفته مسابقات را اعلام کنند که تعطیل است یا خیر. این یعنی اینکه تیم ها در چنین شرایطی مجبور به تمرین کردن هستند. یعنی هرروز باید ۵۰ نفر دور هم جمع شوند و در تمرین تیم شان حاضر باشند. 


وی ادامه داد: اینکه مسابقات برگزار نشود خوب است اما باید فکری اساسی انجام شود. مثلا بگویند تا فلان تاریخ لیگ تعطیل است تا تیم های بتوانند برنامه ریزی انجام بدهند. با شرایط کنونی که هر لحظه ممکن است بگویند بازی هفته بعد برگزار می شود، تیم ها باید تمرینات خود را انجام بدهند و این خودش سلامتی بازیکنان و مربیان را در روزهایی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده به خطر می اندازد. باید تکلیف را یکسره کنند تا همه بدانند چه باید بکنند.


مدیرعامل پارس جنوبی همچنین گفت: تیم ما الان از نظر فنی و بدنی شرایط خوبی دارد. شما دیدید که مقابل تراکتور هم یک بازی خوب انجام دادیم و توانستیم با همت بازیکنان و تدابیر کادرفنی یک برد دلچسب به دست بیاوریم. حتی در بازی های قبلی می توانستیم پیروز شویم اما قسمت نبود. انشاالله همه چیز خوب پیش برود و اتفاقاتی بیفتد که به نفع فوتبال و همه افرادی باشند که در فوتبال مشغول به کار هستند.

بیشتر بخوانید:

یکی از مربیان لیگ برتر کرونا گرفته است

لغو مسابقات پیاده روی قهرمانی آسیا به خاطر کرونا

 

 

تگ ها


پارس جنوبی جم فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال