مرادی یک روز تا استقلال یا سربازی!

مهاجم جوان استقلال بخاطر عدم تعیین تکلیف وضعیت تحصیلی خود با مشکل جدی برای حضور در این تیم مواجه است....

به گزارش "ورزش سه"، زکریا مرادی قبل از شروع فصل ۹۸-۹۷ با استقلال قرارداد بست و بازیکن امیدهای این تیم بود ولی پس از درخشش در لیگ برتر امیدهای فوتبال و رقابت های حساس رده پایه، توسط وینفرد شفر به تمرین بزرگسالان فراخوانده شد.

این وینگر جوان که آذرماه سال گذشته نخستین بازی خود برای تیم بزرگسالان استقلال را زیر نظر استراماچونی و مقابل شاهین شهرداری بوشهر انجام داد و پس از آن در دور برگشت در دربی برابر پرسپولیس هم به میدان رفت ولی حالا به نظر می رسد به پایان کارش با آبی ها رسیده باشد.

مرادی که دو بازی هم در لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال انجام داد، طی سالیان اخیر در یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی در تهران و در رشته نقشه برداری(کاردانی) مشغول به تحصیل بود، اما در تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰ از دانشگاه اخراج شد و وضعیت نامشخصی پیدا کرد.

این مهاجم جوان امروز مقابل در باشگاه استقلال حضور یافت و پس از آنکه اجازه ورود به ساختمان این باشگاه را پیدا نکرد، در جمع خبرنگاران ابراز گلایه داشت و عنوان کرد از نظام وظیفه به من گفته اند باشگاه باید با ما تماس بگیرد و اگر تا فردا وضعیت او مشخص نشود، باید به سربازی برود و دیگر اجازه تحصیل ندارد.

مرادی که طی ماه های اخیر پیگیر وضعیت تحصیلی خود نبوده، حالا امیدوار است طی تماس احمد مددی با سازمان نظام وظیفه بتواند در جمع آبی ها ماندگار شود و به عنوان سرباز به یک تیم نظامی نرود.

البته گفته می شود باشگاه استقلال از مرادی خواسته تا مبلغ قراردادش را پایین بیاورد تا آنها نیز برای حل مشکل نظام وظیفه او اقدام کنند.

نامه اخراج از تحصیل مرادی در اختیار "ورزش سه" قرار دارد که در صورت نیاز منتشر خواهد شد.

تگ ها


استقلال تهران بابک مرادی