مراسم بدرقه کاروان ایران به المپیک لغو شد

مراسم بدرقه کاروان کشورمان به المپیک توکیو به دلیل شرایط حاد کرونایی و قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز،برگزار نمی شود....

به گزارش "ورزش سه"، مراسم بدرقه کاروان ورزشی اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شرایط و محدودیت های جدید اعمال شده از سوی وزارت بهداشت و در راستای حفظ سلامت اعضای کاروان در مکان و زمان دیگری برگزار خواهد شد.


در راستای قدرشناسی و ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران و کاروان اعزامی به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو کمیته ملی المپیک در نظر داشت ابتدا مراسم بدرقه را در فضای فرهنگی اراضی عباس آباد برگزار کند.

این در حالی است که به دلیل شرایط کرونایی کشور مقرر شد این مراسم بصورت محدود در فضای باز آکادمی ملی المپیک برگزار شود اما با توجه به شرایط حاد کرونایی و قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز، شیوع بیماری کرونا و در راستای حفظ سلامتی تمامی اعضای کاروان اعزامی، برگزاری این مراسم لغو و مقرر شد تا به هنگام عزیمت اولین گروه ورزشکاران اعزامی(۲۶ تیر ماه) در محل فرودگاه امام خمینی (ره) با همکاری رسانه ملی و کادر سرپرستی کاروان و تیمها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و بسیار محدودتر برگزار  شود.

تگ ها


المپیک ۲۰۲۰ ژاپن المپیک