مراسم تقدیر از داوران با طعم جنجال برگزار شد+ تصاویر

مراسم تقدیر از داوران برگزار شد....

مراسم تقدیر از داوران برگزار شد.

مراسم بزرگداشت داوران لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۹۷-۱۳۹۶ از ساعت امشب از ساعت ۱۸:۳۰ (دوشنبه) در هتل المپیک تهران برگزار شد.
به گزارش مدال، این مراسم که با حضور مهدی تاج ،فریدون اصفهانیان ، محمد شیعی، داود رفعتی (رئیس دپارتمان داوری)، علیرضا سهرابیان(سرپرست کمیته داوران)، سعید فتاحی (رییس مسابقات سازمان لیگ) و جمعی از داوران و پیشکسوتان خانم و آقای این عرصه برگزار شد.

در حاشیه این مراسم ماجراهای کانال تلگرامی آکادمی داوران باعث درگیری لفظی بین داود رفعتی رئیس دپارتمان داوری و علی خسروی پیشکسوت داوری شد. زمانی که خسروی جایزه یکی از داوران زن را به دلیل غیبت آن داور گرفته بود و در حال پایین آمدن از سن بود، با جمله ای از سوی داود رفعتی روبرو شد و در واکنش پاسخ او را داد تا جنجالی شکل بگیرد.

مدیران فدراسیون فوتبال که برای مراسم تقدیر از داوران برتر فصل گذشته در هتل المپیک حضور داشتند، با استقلالی‌ها برخورد کردند. در این مراسم مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و وینفرد شفر سرمربی استقلال برخورد گرمی با بکدیگر داشتند.

در مراسم تقدیر از داوران برتر کشور در سال ۹۷ یعنی علیرضا فغانی و کمک هایش و همچنین از گلاره ناظمی داور بین المللی بانوان به صورت ویژه تقدیر شد.

 

 

مراسم تقدیر از داوران با طعم جنجال برگزار شد+ تصاویر
مراسم تقدیر از داوران با طعم جنجال برگزار شد+ تصاویر