Banner

مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس لغو شد/ خداحافظی عرب قوت گرفت!

در حالی که قرار بود جشن قهرمانی و رونمایی از پیراهن‌های جدید تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ نوزدهم، روز شنبه برگزار شود اما مسئولان این باشگاه از لغو این مراسم خبر دادند...

به گزارش خبرنگار مدال، مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس و رونمایی از پیراهن فصل آینده این تیم که قرار بود روز شنبه برگزار شود به طور ناگهانی کنسل شده است. این در حالی بود که هماهنگی‌های لازم برای برگزاری این مراسم صورت گرفته و اسپانسر جشن هم مشخص شده بود.
با این حال ظهر امروز برگزاری این مراسم از سوی باشگاه پرسپولیس منتفی اعلام شد. در این مورد گفته می‌شود برخی فشارها به ایرج عرب وارد شده تا قبل از شروع لیگ برتر از مسئولیتش کنار برود. این در حالی است که از مدت‌ها قبل مشخص بود اختلافاتی که در هیات مدیره این باشگاه وجود دارد، به استعفا ختم خواهد شد.
به احتمال زیاد بزودی تغییراتی از سوی وزارت ورزش در باشگاه پرسپولیس صورت خواهد گرفت تا این تیم با وضعیت بهتری لیگ نوزدهم را شروع کند. این تغییرات می‌تواند شامل جابجایی مدیرعامل و یا اعضای هیات مدیره باشد.

بیشتر بخوانید:

سفر مدیرعامل باشگاه تراکتور به ترکیه/ استارت مذاکرات با آدبایور؟

تگ ها


پرسپولیس جشن قهرمانی پرسپولیس ایرج عرب مدیر عامل پرسپولیس هیات مدیره پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر نوزدهم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال