مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم کاشانی برگزار شد

مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم جعفر کاشانی با حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و اهالی فوتبال در بهشت زهرا برگزار شد...

به گزارش خبرنگار مدال، ضیافت ناهار و مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم جعفر کاشانی با حضور محمدحسن انصاری‌فرد، تعدادی از چهره‌‌های فوتبالی و مدیران باشگاه‌ها بدون اطلاع‌رسانی قبلی برگزار شد.

پسر زنده یاد جعفر خان کاشانی در این باره گفت: پدرم همیشه توصیه می کرد به اینکه برای همه مراسم ها مردم را به زحمت نیاندازید و ما هم سعی کردیم توصیه ایشان را اجرا کنیم. البته آقای انصاری فرد اصرار زیادی داشتند برای برگزاری مراسم چهلم اطلاع رسانی شود اما ما با توجه به توصیه اکید پدر نمی خواستیم اسباب زحمت جامعه ورزش، فوتبال و مردم شویم. جامعه ورزش و فوتبال کشور و هواداران پرسپولیس و دیگر تیم ها در مراسم تشییع و یادبود نهایت محبت را داشتند و به طرق مختلف ابراز همدردی کردند. این روزها هم تعطیلات بود و ما دوست نداشتیم برنامه های سفر و کاری مردم بهم بخورد. به همین دلیل تعدادی از اقوام و آشنایان بر سر مزارشان در بهشت زهرا (س) رفتیم و بی نهایت از جامعه ورزش و فوتبال ممنونیم.

بیشتر بخوانید:

باشگاه پرسپولیس: بعد از هتریک قهرمانی کارشکنی‌ها شروع شد!

تگ ها


پرسپولیس درگذشت جعفر کاشانی مراسم ختم جعفر کاشانی محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال