مراغه چیان: فتحی با رفتنش به استقلال کمک کند

سعید مراغه چیان، کاپیتان اسبق استقلال می گوید: کسانی این روزها برای باشگاه تصمیم می‌گیرند که قبلاً هزار و یک مشکل داشتند....

سعید مراغه چیان، کاپیتان اسبق استقلال می گوید: کسانی این روزها برای باشگاه تصمیم می‌گیرند که قبلاً هزار و یک مشکل داشتند.

به گزارش مدال، سعید مراغه چیان، پیشکسوت استقلال درباره شرایط این تیم در حال حاضر گفت و گویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:
استقلال مقابل فولاد هم مساوی کرد نظر شما چیست؟
من معتقدم استقلال افتضاح بازی کرد چه در بازی اول مقابل ماشین سازی چه مقابل فولاد. خداوکیلی استقلال با تاریخچه ای که دارد باید اینطوری بازی کند؟اوضاع تیم به هم ریخته است و البته من مقصر این شرایط را کادر فنی نمی دانم.
اگر استراماچونی مقصر نیست پس چه کسی مقصر است؟
استراماچونی هر قدر هم که تلاش کند، وقتی مدیریت باشگاه نمی تواند شرایط حرفه‌ای را برایش فراهم کند و امکانات در اختیارش بگذارد، چه کار می تواند انجام دهد؟! او یک حرفه‌ای است و وقتی ساختار باشگاه را می‌بیند نمی‌تواند کار کند.
یعنی مشکل از مدیریت باشگاه است؟
هم مدیریت و هم کسانی که در تصمیمات باشگاه تاثیرگذار هستند. متاسفانه یکسری از افراد که سالها قبل مشکلاتی داشتند و در پرونده‌شان ماجراهای مشکلات سال ۷۷ در کره جنوبی و یا جلیقه نجات هواپیما و ... دیده می‌شود، در تصمیمات باشگاه اثرگذار هستند. من نمی‌خواهم مسائل را باز کنم ولی به حاشیه سازان استقلال هشدار می‌دهم اگر دست از ایجاد مشکل و تخریب استقلال برندارند، پرونده شان را رو خواهم کرد تا هواداران استقلال بدانند چه کسانی دارند در تیم حاشیه درست می‌کنند.
گویا دل پری از وضعیت تیم دارید؟
چرا نداشته باشم؟  تمام جوانی و عمرم را در استقلال گذاشتم حالا یک سری آدم که به ظاهر استقلالی هستند بخواهند تیم را تضعیف کنند؟ مدتی قبل راهی دفتر باشگاه شدم تا با مسئولان تیم صحبتی داشته باشم و اگر لازم بود بتوانم کمکی به حل برخی مشکلات کنم، من را به باشگاه راه ندادند می خواهم بگویم شما چه کاره هستید که من را به باشگاه را ندادند! من مراغه چیان هستم شما چه کسی هستید؟ شما فقط برای منافع خودتان کار می کنید و به استقلال توجهی ندارید. استقلال متعلق به پیشکسوتان است و مادر نزاییده کسی بخواهد برای بزرگان تیم که سال‌ها برای آبی ها زحمت کشیده‌اند مشکل ایجاد کند.
فکر می‌کنید استقلال چه کار کند مشکلش حل می شود؟
به نظرم اگر فتحی از استقلال برود اوضاع درست می شود. من قصدم بی احترامی به مدیرعامل استقلال نیست ولی معتقدم در کار مدیریت ضعیف است و نمی‌تواند تیم بزرگی چون استقلال را هدایت کند و با رفتنش کمک زیادی به استقلال خواهد شد. استقلال مدیر ورزشی می‌خواهد مثل پرسپولیس که از پیشکسوت خود به عنوان مدیر استفاده کرده است. استقلال هم باید از بین بزرگان و پیشکسوتان تحصیل کرده خود را به عنوان مدیرعامل انتخاب کند البته اگر وزیر ورزش خواهان این باشد که استقلال به آرامش برسد.

 

بیشتر بخوانید:

نیکبخت: اگر فتح‌الله‌زاده مدیرعامل می‌ماند از استقلال جدا نمی‌شدم

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال سعید مراغه چیان امیرحسین فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال