مراغه چیان: کی روش باید شرایط استقلال را درک کند/ خداحافظی آزمون رسمی نبود!

پیشکسوت استقلال اذعان دارد که کی روش باید شرایط حساس استقلال را درک کرده و با باشگاه تعاملی داشته باشد که آبی ها بتوانند در جریان تمرینات آماده سازی برای بازی برگشت مقابل السد، بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار داشته باشند ......

 پیشکسوت استقلال اذعان دارد که کی روش باید شرایط حساس استقلال را درک کرده و با باشگاه تعاملی داشته باشد که آبی ها بتوانند در جریان تمرینات آماده سازی برای بازی برگشت مقابل السد، بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار داشته باشند.

سعید مراغه چیان پیشکسوت استقلال در گفت وگو با خبرنگار مدال درباره لیست تیم ملی و حواشی پیش آمده پیرامون آن و همچنین شرایط استقلال گفت:کی روش از لحاظ مربیگری در سطح بالایی قرار دارد. او یکی از بهترین مربیانی است که در ایران حضور دارد و جوری رفتار می کند که هیچکدام از بازیکنان نمی دانند واقعا فیکس هستند یا خیر. سردار آزمون به صورت رسمی خداحافظی نکرده و فکر می کنم به دلیل فشاری که در حین جام جهانی به او وارد شد و با هماهنگی آقای کی روش خداحافظی کرده است. اما درباره رحمتی و عقیلی فکر می کنم آنها به صورت رسمی خداحافظی کرده بودند که دیگر نشد به تیم ملی دعوت بشوند با اینکه حتی همین الان نیز رحمتی آمادگی ایستادن درون دروازه تیم ملی را دارد.

وی در ادامه افزود: ما را طرد کردند. زمانی که می خواستند ما را برای تیم ملی انتخاب کنند پدر من گفت پسرم را سالم تحویل دادیم و سالم تحویل می گیریم و سر همین صحبت من را دعوت نکردند.

مراغه چیان درباره بازیکنان دعوت شده استقلال به تیم ملی گفت: استقلال هماهنگی سال گذشته را ندارد و بازیکنان دعوت شده به تیم ملی اکنون در کنار استقلال نیستند و احساس می کنم می تواند کار استقلال را سخت کند و هماهنگ شدن استقلال را به تعویق بیندازد. شاید با آقای شفر هماهنگی انجام شده باشد. با اینکه آرزوی هر بازیکنی است که بتواند در تیم ملی بازی کند اما در هر صورت نبودن ۶ بازیکن اصلی می تواند به روند آماده سازی استقلال لطمه وارد کند. امیدوارم آقای کی روش تدبیری بیندیشد که جوری بشود که بازیکنان استقلال بتوانند در این میان با استقلال نیز تمریناتی داشته باشند. بهرحال آقای کی روش باید شرایط حساس استقلال را درک کند چرا که بالاخره استقلال بابت جذب این بازیکنان هزینه کرده و اکنون در این مقطع حساس به آنها احتیاج دارد.

وی در انتها افزود: کار نشد ندارد و ممکن است استقلال کامبک خوبی در بازی برگشت مقابل السد بزند و نباید ناامید باشند. با وجود عملکرد ضعیف مدیریت سابق و جذب بازیکنانی که در حد استقلال نیستند امیدوارم استقلال موفق باشد.

گفت و گو از پانیذ فرحناک

تگ ها


فوتبال