!مراقب مهدی طارمی باشید

به گزارش مدال به نقل روزنامه خبر ورزشی -مهدی طارمی آقای گل فوتبال ایران با پیشنهاداتی جدی از چین، اسكاتلند و البته قطر مواجه شده است و گفته می شود احتمال دارد قبل از شروع فصل از پرسپولیس جدا شود ......

به گزارش مدال به نقل روزنامه خبر ورزشی -مهدی طارمی آقای گل فوتبال ایران با پیشنهاداتی جدی از چین، اسكاتلند و البته قطر مواجه شده است و گفته می شود احتمال دارد قبل از شروع فصل از پرسپولیس جدا شود.

عملكرد خوب مهدی طارمی در تیم ملی و زدن 2 گل 3 امتیازی به قطر و چین در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به علاوه صدرنشینی در جدول گلزنان لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تیم های مختلفی خواهان او شوند.

در این میان پیشنهاد لخویا قطر در نوع خود جالب است. قهرمان لیگ ستارگان قطر باید دوم خرداد در تهران به مصاف پرسپولیس برود و بازی برگشت مرحله یك هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز میزبان است. حالا پیشنهاد شیطنت آمیز باشگاه لخویا می تواند هشداری برای باشگاه پرسپولیس باشد كه در آستانه این دیدار تمركز مهدی طارمی را برهم بزند.

بر كسی پوشیده نیست مهدی طارمی وزنه سنگینی در پرسپولیس  به حساب می آید كه پیشنهاد 4 میلیارد تومانی لخویا ممكن است تمركزش را برهم بزند.

البته آقای گل ایران و لیگ قهرمانان آسیا به نزدیكانش گفته است تمایلی به بازی در قطر ندارد اما بعید نیست مبلغ پیشنهادی سنگین لخویا او را هم وسوسه كند.

چه بسا لخویا نظری جدی هم روی طارمی نداشته و صرفاً برای بر هم زدن تمركز او چنین پیشنهادی ارائه داده باشد ولی به هر حال نمی توان از كنار این مسئله بی تفاوت عبور كرد.

پرسپولیس در بازی رفت و در تهران به برد با آوراژ گل زیاد نیاز دارد. بدیهی است برانكو بیشترین حساب را برای زدن گل بیشتر در خانه روی مهدی طارمی باز كرده است.

بنابراین ادامه دادن به ماجرای جدایی مهدی طارمی آن هم در حالی كه هنوز یك سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد به نفع قهرمان ایران نیست. پیشنهاد ما به باشگاه پرسپولیس، برانكو و حتی خود مهدی طارمی این است كه قبل از بازی با لخویا آب پاكی را روی دست قطری ها ریخته و به صورت رسمی اعلام كنند او در ایران می ماند.

چنانچه هدف پرسپولیس و مهدی طارمی لژیونر شدن آقای گل هم باشد باز باید سیاست به خرج داده و حداقل تا پایان بازی برگشت مرحله یك هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حرفی از جدایی نزده و به فكر زدن گل بیشتر به لخویا در ورزشگاه آزادی تهران باشند. به هر حال از ما گفتن بود!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال