مربیان سپید رود روی سکوها تعیین می‌شدند!

پیشکسوت باشگاه سپید رود مهم ترین علت سقوط این تیم به لیگ دسته دوم را مشکل مالکیتی عنوان کرد...

به گزارش مدال، محسن نصر پیشکسوت باشگاه سپید رود در گفت و گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان درباره علت سقوط این تیم به لیگ دسته دوم ، اظهار داشت: سقوط باشگاه سپید رود دلایل زیادی دارد اما مشکل مالکیتی مهم ترین علت آن است‌. زمانی که تیم به کریمی محول شده بود، برنامه های متعددی در نظر داشت اما به دلیل فراهم نبودن شرایط ایشان همکاری خود را ادامه ندادند.
وی افزود: پس از کریمی رئیس اداره ورزش، تیم سپید رود را در اختیار رییس هیئت شطرنج قرار داد که اهداف فوتبالی را دنبال نمی‌کرد بنابراین شاهد آسیب فراوانی به این تیم بوده ایم.
پیشکسوت باشگاه سپید رود با اشاره به طرفداران دلسوز این تیم بیان کرد: سپید رود طرفداران بسیاری دارد. مدیریت باشگاه به برخی از این افراد مبالغی را پرداخت می‌کرده است تا روی سکو ها تحت عنوان لیدر مربی ها را تعیین کنند و این اقدام نیز جو حاکم بر تیم را برهم می‌زد‌.
نصر با تاکید بر اینکه افراد ورزشی باید در راس امور قرار گیرند، نه افراد سیاسی گفت: صنایع موجود در شهر ما محدود است و از این بابت امکان سرمایه گذاری را نداریم اما با مدیریت مطلوب قادر بر اداره کردن تیم بودیم.
وی در پایان با اشاره به سابقه ۵۰ ساله تیم سپید رود تصریح کرد: این تیم همیشه سرزنده بوده است. متاسفانه برخی فضای این تیم را از فوتبال خارج کرده اند اما تلاش ما بر این است تا در اینده ای نزدیک این تیم را دوباره فوتبالی کنیم.

بیشتر بخوانید:

پایان تلخ؛ جدایی سپیدرود از لیگ یک

لیگ یک/ توقف شاگردان عنایتی در دیداری تشریفاتی

 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران لیگ یک سپیدرود رشت لیگ آزادگان فوتبال