مربیگری بوفون در یوونتوس؟ چرا که نه، او می تواند

مدیر برنامه‌های جان لوئیجی بوفون معتقد است که این بازیکن می تواند بعد از پایان دوران فوتبالش در یوونتوس به مربیگری بپردازد....

به گزارش "ورزش سه"، جان لوئیجی بوفون در سال ۲۰۱۸ به شکل رسمی از بازی های ملی خداحافظی کرد تا به حضورش در لباس تیم ملی ایتالیا پایان داده باشد. با این حال اسطوره باشگاه یوونتوس که در ماه سپتامبر ۴۲ ساله خواهد شد، قرارداد خود را با بیانکونری تمدید کرد تا نشان دهد که همچنان می‌تواند با آمادگی کامل برای یووه به میدان برود.

اگرچه جان لوئیجی بوفون هنوز هم یک دروازه بان بسیار آماده به نظر می رسد اما بسیاری معتقد هستند که بوفون در پایان فصل آینده بالاخره از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. همچنین صحبت‌هایی در رابطه با احتمال ورود او به عرصه مربیگری مطرح شده که البته توسط خود او مورد تایید قرار نگرفته است.

مدیر برنامه بوفون اما معتقد است که او می‌تواند روزی در یوونتوس مربیگری کند. سیلوینیو مارتینا در این باره گفت: " از دید من او قابلیت انجام این کار را دارد. تفاوت او با سایر دروازه‌بان ها این است که بوفون می تواند همه دشواری ها را به سادگی تبدیل کند. این یک هدیه است که طبیعت در اختیار او قرار داده است."

تگ ها


جان لوئیجی بوفون یوونتوس