مربیگری من در اراک با سپاهان شروع شد/ امیدوارم پیشرفت کنیم

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: امیدوارم بتوانیم مقابل پیکان هم روند رو به پیشرفت خود را حفظ کنیم....

به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی در نشست خبری آنلاین قبل از مسابقه آلومینیوم اراک برابر پیکان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: پیکان در شرایط مشابه با آلومینیوم است. اسکلت این تیم نسبت به سال گذشته تغییر کرده و کادر فنی جدید و فوتبالی و کاربلد در این تیم حضور دارند. امیدوارم تاکتیکهایمان را که طراحی کرده ایم در زمین اجرا کنیم و به خواسته خود برسیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره شرایط بازیکنان خود افزود: از لحاظ انگیزه و روحیه در حال پیشرفت هستیم اینکه هر دو تیم با برد در بازی قبلی وارد زمین می شوند باعث خواهد شد روحیه تمام بازیکنان خوب باشد. می خواهیم بازی با کیفیتی را انجام و روند رو به رشد خود را در لیگ برتر ادامه دهیم.

وی درباره پیروزی این تیم مقابل ماشین سازی در هفته گذشته تاکید کرد: قبلا هم گفتم اولین حضور من به عنوان سرمربی آلومینیوم اراک در لیگ برتر، بازی با سپاهان خواهد بود.  بعد از بازی با نساجی نفرات جدیدی به ما اضافه شدند و با وجود اینکه از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتیم مقابل سپاهان بازی قابل قبولی انجام دادیم. سپس مقابل فولاد نتیجه خوبی گرفتیم و هر چه جلوتر آمدیم بهتر شدیم.

خطیبی ادامه داد: در بازی برابر ماشین سازی نیاز به برد داشتیم که خدا را شکر تدابیر ما نتیجه داد. بازی هجومی را ارائه کردیم تا در کنار تدابیر دفاعی نتیجه بگیریم.

وی درباره اهداف آلومینیوم اراک در اولین حضورش در لیگ برتر تاکید کرد: تیم ها تفاوت چندانی با هم ندارند به همین خاطر قبل از بازی نمی توان گفت کدام تیم برنده است. ما از لحاظ ساختار و کیفیت تیمی خوب هستیم و حتی نیمکت خوبی داریم. هدف ما در سال اول ماندن در لیگ برتر است  اما نیم نگاهی هم به بالای جدول داریم.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران درباره کم گل بودن بازی های لیگ برتری تصریح کرد: برای همه مربیان احترام قائلم اما خیلی از آنها در ابتدای فصل به دنبال نباختن هستند تا به شناخت کافی برسند. با احترام به بازیکنان لیگ برتری باید بگویم بازیکن خلاق در لیگ کم داریم. در دهه های ۷۰ و ۸۰ بازیکنانی بودند که چند نفر را دریبل می کردند. باید روی مسائل هجومی در قالب تاکتیک های تیمی کار کرد. خودم مهاجم بودم و دوست دارم تیمم همیشه تهاجمی بازی کند. امیدوارم باز هم بازیکنان خلاق وارد فوتبال شوند.

خطیبی در پایان خاطرنشان کرد: شرایط جدول از هفته دهم به بعد مشخص خواهد شد. در پایان می خواهم از بازیکنان تیمم تشکر کنم که در شرایطی که داشتیم باشگاه را درک و با تمام وجود کار کردند. امیدوارم همین شرایط برای کارگران خوب آلومینیوم و هواداران تیم مان ادامه پیدا کند. باید از تک تک هواداران و اعضای تیم تشکر کنم.

تگ ها


تیم فوتبال آلومینیوم اراک رسول خطیبی لیگ برتر فوتبال ایران آلومینیوم اراک