مربی اخراجی وست برامویچ، سرمربی تیم چینی شد

اسلاون بیلیچ سرمربی کروات سه هفته بعد از اخراج از باشگاه وست برامویچ به عنوان سرمربی جدید باشگاه چینی بیجینگ گوان انتخاب شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسلاون بیلیچ که سه هفته قبل از پست خود به عنوان سرمربی باشگاه انگلیسی لیگ برتری وست برامویچ اخراج شده و سم آلردایس جانشین او شده بود از سوی باشگاه چینی بیجینگ گوان به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب شد.

بیجینگ گوان که در سوپرلیگ چین حضور دارد با بیلیچ قراردادی دو ساله امضا کرده است. بیلیچ جانشین سرمربی سابق باشگاه چینی برونو گنسیو شده که قراردادش اخیرا به پایان رسید ولی باشگاه چینی با او تمدید نکرد.

باشگاه چینی با صدور اطلاعیه ای منصوب شدن بیلیچ به عنوان سرمربی جدید این تیم را رسما اعلام کرد.

در بیانیه باشگاه چینی آمده:" ما امروز منصوب شدن اسلاون بیلیچ به عنوان سرمربی تیم اول باشگاه بیجینگ گوان را اعلام می کنیم. اسلاون بیلیچ بر اساس قراردادی که با ما امضا کرده تا پایان سال ۲۰۲۲ سرمربی تیم خواهد بود".

اسلاون بیلیچ ۵۲ساله فصل گذشته وست برامویچ را از رقابتهای چمپیونشیپ به لیگ برتر جزیره رساند اما در فصل جاری در لیگ برتر نتوانست نتایج قابل قبولی بدست بیاورد تا نهایتا سه هفته قبل اخراج شود. وست برامویچ در سیزده بازی در لیگ برتر با هدایت بیلیچ تنها موفق به کسب هفت امتیاز شده بود.

تگ ها


فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال