مربی اسبق تیم ملی فوتبال: مدیران فدراسیون می‌خواهند به هر قیمتی بمانند

به گزارش مدال، مربی اسبق تیم ملی گفت: متاسفانه مسئولان فدراسیون فوتبال می خواهند به هر شکلی در راس این فدراسیون بمانند و برای همین مقابل تمام رفتار های نادرست کی روش کوتاه می آیند ......

به گزارش مدال، مربی اسبق تیم ملی گفت: متاسفانه مسئولان فدراسیون فوتبال می خواهند به هر شکلی در راس این فدراسیون بمانند و برای همین مقابل تمام رفتار های نادرست کی روش کوتاه می آیند.

«نادر فریاد شیران»  در خصوص نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: عملکرد این تیم شاهکار بود و کسب مقام نایب قهرمانی کم ارزش تر از قهرمانی نبود.

وی افزود: متاسفانه کی روش علاقه ای به موفقیت پرسپولیس نداشت و حتی اقداماتی را هم در راستای این مساله انجام داد. فراموش نکنید قبل از شروع فصل او به بازیکنان پرسپولیس می گفت اگر پیراهن تیم ملی را می خواهند باید این تیم را ترک کنند.

دروازه بان اسبق تیم ملی خاطر نشان ساخت: کی روش نه تنها نتوانست برای پرسپولیس حاشیه سازی کند و این تیم را از مسیر موفقیت دور سازد بلکه پرسپولیس را متحد و منسجم تر کرد و رفتارهای خصمانه اش باعث شد میلیون ها هوادار این تیم از وی متنفر شوند.

فریادشیران با انتقاد از مدیریت سابق پرسپولیس گفت: برخی ها آمدند در پرسپولیس و به شهرت رسیدند و برای این تیم مشکلات زیادی را ایجاد کردند. مگر قرار نبود آقایان بیایند و درباره این که چرا پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات محروم شد حرف بزنند اما چرا حاضر به این کار نیستند؟

او افزود: پرسش من این است چرا هیچ نهادی به تخلفات و اقداماتی که در فوتبال و خصوصا در باشگاه پرسپولیس صورت گرفت رسیدگی نمی کند؟ تخلف از این گسترده تر که یک تیم به خاطر اشتباه وندانم کاری بعضی ها از دو پنجره نقل و انتقالات بازیکن محروم می شود.

وی با انتقاد تند از عدم حضور سرمربی تیم ملی در روز فینال لیگ قهرمانان اسیا در ورزشگاه آزادی گفت: در روزی که رییس فدراسیون بین الملی فوتبال «فیفا» با جت اختصاصی از چین به تهران می آید، رییس و تمامی مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در ورزشگاه حضور دارند کارلوس کی روش در ایران نیست و این ناراحت کننده و تاسف برانگیز است.

فریاد شیران اظهار داشت: این ضعف مدیریت فدراسیون فوتبال است که توان مدیریت کی روش را ندارند. در فینال معتبرترین و مهم ترین تورنمنت باشگاهی قاره آسیا سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باید دست به سینه در ورزشگاه حاضر می شد.

مربی اسبق سایپا پیش بینی کرد کی روش پس از جام ملت های آسیا ایران را ترک می کند و گفت: کی روش از همین حالا بهانه های ناکامی خود را آماده کرده است. اگر تیم ملی در جام ملت های آسیا نتیجه نگیرد سرمربی آن علی کریمی، حمید استیلی، زلاتکو کرانچار و برخی های دیگر را عامل ناکامی خود معرفی می کند.

فریاد شیران در پایان گفت: متاسفانه تاج و دوستانش می خواهند به هر شیوه ای در فدراسیون باقی بمانند و برای همین مقابل تمام رفتار های کی روش کوتاه می آیند.

تگ ها


فوتبال