مربی استقلال استعفا کرد

محمد نوازی سرمربی تیم فوتبال جوانان استقلال استعفا کرد....

محمد نوازی از سمت سرمربیگری جوانان استقلال استعفا کرد.

به گزارش مدال، سه هفته پیش محمد نوازی سرمربی تیم جوانان استقلال به خاطر فهرست بازیکنان تیمش با محمد مؤمنی ریاست آکادمی باشگاه استقلال دچار مشکل شد و به همین دلیل تمرینات تیم جوانان استقلال چند روزی به حالت تعلیق درآمد یا زیرنظر دیگر اعضای کادر فنی آکادمی این باشگاه برگزار شد.

نوازی با توصیه امیر حسین فتحی در تمرینات جوانان استقلال شرکت کرد اما اختلافات میان او و محمد مومنی همچنان پابرجا ماند تا نوازی امروز تصمیم به استعفا از سرمربیگری جوانان استقلال گرفت.

حنیف عمران زاده دستیار نوازی در تیم جوانان هم نوازی را همراهی کرد و جدا شد.

نوازی چند هفته پیش درباره درگیری اش با مدیر آکادمی استقلال گفته بود: من سرمربی تیم جوانان استقلال هستم و مسئولیت فنی این تیم با من است اما محمد مومنی می گوید فلان بازیکن را در فهرست خودت قرار بده و فلان بازیکن را از لیست خود خط بزن که این موضوع با اصول مربیگری مغایرت دارد و من هیچ وقت زیر بار حرف زور نمی روم.من آدم بله قربان گویی نیستم و هرگز اجازه نخواهم داد با اعتباری که در تمام این سال ها به سختی به دست آورده ام، به راحتی بازی شود.

محمد مومنی در واکنش به حرف های محمد نوازی اعلام کرد: من مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا هستم و طبق قانون این حق را دارم در برخی از امور فنی به مربیان توصیه داشته و حتی دخالت کنم. نوازی را خودم به جوانان استقلال آوردم و حالا با توجه به اتفاقاتی که پیش آمده است، از او خواستیم تا در تمرینات حضور پیدا نکند تا باشگاه و امیر حسین فتحی تکلیفش را مشخص کند.

بیشتر بخوانید:

تصویری که پرسپولیسی‌ها را امیدوار می‌کند

تگ ها


تیم فوتبال جوانان استقلال باشگاه استقلال محمد نوازی محمد مومنی امیر حسین فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال