مربی اسپانیایی روی نیمکت استقلال!

فرهاد مجیدی در صورت نشستن روی نیمکت استقلال ۲ مربی اسپانیایی به کادرفنی خود اضافه خواهد کرد....

به گزارش مدال، به نظر می‌رسد همکاری استراماچونی و استقلال به پایان رسیده و باید از مرد ایتالیایی به عنوان سرمربی سابق استقلال نام ببریم.

پیش از این اعلام کردیم اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به این جمع بندی رسیده‌اند در مقطع فعلی فرهاد مجیدی می‌تواند جانشین استراماچونی باشد و این تیم را از بلاتکلیفی نجات دهد.

فرهاد مجیدی از مدت‌ها پیش و درست از روزی که استراماچونی ایران را ترک کرد با مدیران ارشد استقلال مذاکره و توافق کرده بود.

فرهاد مجیدی قصد دارد برای تقویت کادر فنی استقلال دو مربی اسپانیایی، یک تمرین دهنده و یک بدنساز را به جمع کادرفنی خود اضافه کند.

مجیدی قصد داشت از این دو مربی در تیم امید ایران نیز استفاده کند اما بنا به دلایلی به هدف خود نرسید.

فرهاد مجیدی در پنج هفته‌ای که سرمربی استقلال بود نتایج خوبی با این تیم گرفت.

استقلال در حضور فرهاد مجیدی پنج مسابقه برگزار کرد و توانست سه برد و ۲ تساوی به دست بیاورد. عملکردی که با توجه به شرایط آبی ها مطلوب ارزیابی می شود و شاید اگر اشتباه بزرگ داوری در دیدار با نفت آبادان نبود، این کارنامه بهتر از قبل می شد.

استقلال در حضور مجیدی در این پنج مسابقه موفق شد ۹ مرتبه دروازه حریفان را باز کند و البته ۵ گل دریافت کرد تا ۱۴ گل در این دیدارها ثبت شود.

 

بیشتر بخوانید:

فرهاد گزینه همیشگی نیمکت استقلال؛ آیا مجیدی می آید؟

قرارداد استراماچونی تمدید نمی شود/ مجیدی سرمربی استقلال؟!

 
 

تگ ها


باشگاه استقلال جانشین استراماچونی مربی اسپانیایی استقلال دستیار فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی اخبار استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال