مربی الاهلی: به‌دنبال کسب نتیجه در برابر استقلال هستیم

سرمربی الاهلی پس از پیروزی مقابل الشرطه گفت که از نتیجه به دست آمده راضی است هر چند که آنها به پیروزی دشواری رسیدند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال الاهلی در دور برگشت از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، موفق شد به لطف گل دقایق پایانی عبدالرحمن غریب از سد الشرطه عراق گذشته و با کسب ۷ امتیاز، در رده سوم جدول رده بندی قرار بگیرد.


لارنسیو ریجکمب سرمربی الاهلی در نشست خبری پس از بازی گفت: این یک مسابقه دشوار بود و ما هر ۳ روز یک بار بازی می کنیم، که این مسئله در کسب نتیجه تأثیر مستقیمی دارد. در این مسابقه چیزهای زیادی برای گفتن وجود ندارد و ما یک پیروزی دشوار به دست آوردیم و بازی در هر سه روز یکبار کار آسانی نیست.


او گفت: امروز مقابل حریف قدرتمندی بازی کردیم که در طول مسابقه با ما جنگید. از نتیجه بازی راضی هستیم و ما باید در دیدارهای آینده قدرت بیشتری از خود نشان دهیم. ما سخت تلاش می کنیم تا در دو مسابقه بعدی مقابل استقلال و الدحیل نتیجه مثبتی کسب کنیم و تمام تلاش خود را برای پیشرفت در مسابقات و صعود به مرحله بعد انجام خواهیم داد.


او در پاسخ به این سوال که در این دو بازی با الشرطه کدام تیم عملکرد بهتری داشته است، گفت: علاقه ای به مقایسه دو تیم ندارم. مهم این است که توانستیم ۶ امتیاز را در این دو بازی کسب کنیم تا بتوانیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنیم.


ریجکمب با تمجید از ستاره تیمش عبدالرحمن غریب گفت: توانایی های او در کناره ها و حرکات در عمق فوق العاده است. اما این عامل زمانی تعیین کننده است که برای کار تیمی استفاده شود و بازیکن بتواند این سطح از کیفیت خود را حفظ کند.

تگ ها


استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا الاهلی