مربی ایتالیایی پاتوسی را می خواهد/ یک تمدید قرارداد گرانقیمت!

استراماچونی به تمدید قرارداد با پاتوسی تاکید کرده و باشگاه استقلال هم به این مربی ایتالیایی قول داده پاتوسی را حفظ کند. تمدید قرارداد با پاتوسی اما این باشگاه را با چالش مالی بزرگی مواجه خواهد ساخت....

به گزارش مدال، آندره استراماچونی در جریان تحرکات باشگاه استقلال در نقل و انتقالات قرار دارد. با اینکه او با لیگ ایران آشنا نیست و کیفیت فنی بسیاری از بازیکنان را نمی‌شناسد اما گویا اقدامات کمیته فنی و علی خطیر در راستای جذب بازیکنان جدید را  زیر نظر دارد. یکی از مواردی که با نظر مستقیم استراماچونی مدیریت می‌شود بحث جذب بازیکنان خارجی است که سرمربی استقلال روی آن نظارت دقیق دارد. در همین راستا مرد ایتالیایی به باشگاه استقلال تاکید کرده که تحت هرشرایطی آیاندا پاتوسی در استقلال حفظ شود که مسئولان باشگاه استقلال نیز به این مربی قول داده اند پاتوسی را حفظ کنند و منابع مالی لازم را برای بازگردادندن این هافبک طراح آفریقایی فراهم کنند.

قراراست باشگاه استقلال تا تاریخ معینی حقوق پرداخت نشده پاتوسی را به حسابش واریز کند و برای فصل آتی نیز با این بازیکن به توافق برسد. علاوه برآن باید مبلغی به باشگاه کیپ تاون پرداخت شود.

 پیش تر صحبت از پرداخت 700 هزار دلار به این باشگاه بود که اگر این عدد را با رقمی که پاتوسی برای فصل بعد می‌خواهد(550هزار دلار) جمع کنیم به عدد بسیار درشتی می‌رسیم که مشخص نیست باشگاه استقلال به واسطه کدام منابع مالی می‌تواند این مبالغ را تامین کند. شاید در این برهه پراخت باقی مانده حقوق پاتوسی مشکلی برای استقلال ایجاد نکند اما جلب رضایت باشگاه کیپ تاون و پرداخت حقوق فصل آینده پاتوسی برای باشگاه استقلال که بارها از بی پولی و مشکلات مالی اش شنیده شده، نمی‌تواند کار ساده ای باشد.

 در عین حال استراماچونی روی استخدام 2 بازیکن که خودش به زودی نام آن ها را به باشگاه استقلال می‌دهد نیز تاکید کرده تا احتمالا مجموع بازیکنان خارجی استقلال به عدد 3 برسد. شاید اگر قول اسپانسر به باشگاه استقلال جدی باشد، این مشکلات خیلی زود ودر کمترین زمان ممکن از باشگاه استقلال رخت بر ببندد و اخبارخوشی به گوش هواداران استقلال برسد.

همچنین در این میان برخی اخبار حاکی از درخواست این سرمربی ایتالیایی برای تمدید قرارداد بازیکنانی چون علی کریمی و وریا غفوری است و باید دید استقلالی‌ها در این زمینه در نهایت تا چه حد موفق خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
از استراماچونی چه خبر؟!/مربی ایتالیایی امروز معرفی می‌شود؟

 

تگ ها


باشگاه استقلال تمدید قرارداد استراماچونی نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال