مربی ایرانی یا خارجی در گرو زمان

اگرچه مهدی تاج در مصاحبه هایش اعلام کرد که برای انتخاب جانشین کی روش نباید عجله به خرج داد،اما شنیده می شود که قرار است در جلسه فردای مجمع سرمربی تیم ملی معرفی شود....

اگرچه مهدی تاج در مصاحبه هایش اعلام کرد که برای انتخاب جانشین کی روش نباید عجله به خرج داد،اما شنیده می شود که قرار است در جلسه فردای مجمع سرمربی تیم ملی معرفی شود.

به گزارش مدال،سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هنوز انتخاب نشده است.در همین ارتباط نیز مهدی تاج در چند مصاحبه اعلام کرد قرار نیست جانشین کی روش با عجله و شتاب معرفی و انتخاب شود.اما موضوع زمانی جالب می شود که برخی اخبار حاکی از آن است در جلسه فردای مجمع فدراسیون فوتبال قرار است سرمربی آینده تیم ملی معرفی شود.

به همین دلیل و با توجه به اظهارات تاج می توان پیش بینی کرد که در این مقطع سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود.شاید برای حضور بازی های اسفند و فروردین ماه FIFA DAY که اگر چنین باشد محتمل ترین گزینه ها مارکار آقاجانیان و جواد نکونام خواهند بود که برای اولین بار "مدال" از انتخاب آن ها خبر داد.هرچند این روزها شنیده می شود که رابطه نکونام با فدراسیون فوتبال مثل سابق، چندان حسنه نیست.

مگر این که تاج کاملا در سکوت کامل خبری با سرمربی خارجی مدنظرش به توافق رسیده و تصمیم گرفته باشد که از این چهره در جلسه فردای مجمع رونمایی کند.احتمالی که بسیار بعید به نظر می رسد.