مربی بدنساز استقلال به جای منصوریان در نشست خبری!

مربی بدنساز استقلال به جای منصوریان و خرمگاه در نشست خبری بعد از بازی با پارس جنوبی جم حاضر شد ......

مربی بدنساز استقلال به جای منصوریان و خرمگاه در نشست خبری بعد از بازی با پارس جنوبی جم حاضر شد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، دیدار تیم های پارس جنوبی و استقلال با نتیجه یک بر صفر به سود پارس جنوبی به پایان رسید. منصوریان و خرمگاه در نشست خبری پس از بازی حاضر به آمدن به نشست خبری نشدند که علت آن ناخوش بودن حال این دو عنوان شد.
میک مک درموت پس از این دیدار اظهار کرد: متاسفیم به خاطر نتیجه ولی نمی توانیم بگوییم که بخاطر عملکردمان متاسف هستیم. به پارس جنوبی تبریک می گوییم. می توانم بگوییم که بازی در اختیار ما بود و ما فوتبال خوبی بازی کردیم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتیم. همانطور که می دانید این فوتبال است. شما می توانید موقعیت های زیادی ایجاد کنید و گل دریافت کنید و شکست بخورید. می خواهم این نکته را بگویم که بازیکنان برای استقلال و مربیانشان دویدند و اگر الان به رختکن بیایید می بینید که چقدر ناراحت هستند. به بازیکنان بخاطر عملکردشان تبریک می گویم.

زرندی مدیر رسانه ای این تیم با بیان اینکه تنها درباره این دیدار سوال پرسیده شود، خبر خداحافظی منصوریان را تکذیب کرد.


مربی بدنساز استقلال در ادامه نشست خبری افزود: ما در سه بازی اخیر بازیکنانی را نداشتیم که باید ترکیب مان را تغییر می دادیم. در هر بازی ما موقعیت هایی داشتیم و در برخی بد و در برخی خوب بودیم. وقتی یک تیمی درگیر نتیجه گیری است آسان نیست در چنین شرایط محیطی بتواند نتیجه بگیرد. در نیمه نخست بازیکنان تحت فشار بودند ولی بازیکنان خوبی هستند و زمانی که فشار کمتر شد عملکرد خوبی داشتند. برای تیمی مثل ما که نتیجه نمی گیرد خیلی آسان است که بازی را رها کنیم ولی بازیکنان چنین کاری نکردند و این دلیلی است که به آنها افتخار می کنیم. ما تلاش آنها در تمرین را می بینیم و آنها هم تلاش ما را می بینند. کار راحت این است که از تلاش دست بکشیم ولی ما از تلاش دست نکشیدیم.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال