مربی بلغار والیبال راهی تهران خواهد شد

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت پیش بینی کرده است که ایران و استویچف به توافقاتی ضمنی رسیده اند که شاید به سفر مربی بلغار به تهران منجر شود ......

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت پیش بینی کرده است که ایران و استویچف به توافقاتی ضمنی رسیده اند که شاید به سفر مربی بلغار به تهران منجر شود ...
روزنامه گاتزتا دلو اسپورت پیش بینی کرده است که ایران و استویچف به توافقاتی ضمنی رسیده اند که شاید به سفر مربی بلغار به تهران منجر شود.
 
به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، سرمربی تیم ملی لهستان انتخاب شد تا جدی ترین رقیب ایران برای انتخاب سرمربی از دور رقابت خارج شود. حالا فدراسیون ایران مانده است و چند گزینه ای که دیگر جایی در تیم های اروپایی نخواهند داشت. با این حال دو گزینه بلغاری و ایتالیایی باقی مانده اند که استویچف بلغار محبوبیت بیشتری در بین روسای فدراسیون ها دارد.
 
با این حال روزنامه گاتزتا دلو اسپورت نوشته است که رادوستین استویچف، مربی نامدار بلغارستانی که به شغل مورد نظرش در اروپا (تیم ملی والیبال لهستان) نرسید به احتمال زیاد راهی تهران خواهد شد تا قرارداد خود را با فدراسیون والیبال ایران نهایی کند. این مربی بلغارستانی، علاوه بر ایران با فدراسیون والیبال روسیه هم در تماس است ولی به نظر نمی رسد که روس ها تمایلی برای استخدام مربی غیربومی داشته باشند.