مربی تیم فوتبال تراکتور استعفا داد

ساکت الهامی مربی باشگاه تراکتور به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود کناره‌گیری کرد...

مربی تیم فوتبال تراکتور از سمت خود استعفا داد.

به گزارش مدال، ساکت الهامی که از چند هفته گذشته به عنوان مربی تیم فوتبال تراکتور  انتخاب شده بود، به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود استعفا داده و این درخواست از طریق مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور جهت تصمیم گیری به مدیرعامل باشگاه ارجاع داده شد.
ساکت الهامی در نامه استعفای خود آورده است: به عنوان یک ترک زبان خیلی دوست داشتم به تیم تراکتور خدمت کرده و به همراه هواداران پرشور این تیم در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرم  ولی متأسفانه به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی موفق به ادامه همکاری نشدم.
وی افزوده: تراکتور تا اینجای کار تیم قدرتمندی دور هم جمع کرده و امیدوارم امسال بتواند با کسب  جام قهرمانی دل هواداران میلیونی‌اش را شاد کند.الهامی ضمن قدردانی از زحمات مالک و مدیریت باشگاه، اظهار کرده: آقای دنیزلی بزرگترین مربی بوده که تاکنون با آن کار کرده‌ام و در صورت حمایت هواداران، این فصل تیم تراکتور می‌تواند موفق شود.
ساکت الهامی در خصوص استعفایش از مربیگری در تراکتور اظهار داشت: من قبل از هر چیز باید از آقای زنوزی و صادقیان تشکر کنم. درست است که از امروز دیگر در تراکتور نیستم اما با عنوان یک هوادار همیشه در کنار این تیم خواهم بود.
وی افزود: برای حضور در تراکتور خود آقای زنوزی با من تماس گرفت و واقعاً این تیم را دوست داشتم و در این چند روز هم صادقانه به این مجموعه کمک کردم. در این مدت متوجه شدم که آقای زنوزی خالصانه در حال تلاش برای این باشگاه است و برای موفقیت هواداران باید پایه باشند و کنار این بزرگ‌مرد قرار گیرند. 
الهامی ادامه داد: من همیشه فکر می‌کردم فقط استقلال و پرسپولیس تیم‌های پرطرفداری هستند اما در این چند روزی که در تبریز بودم متوجه شدم که تراکتور برای ما ترک‌زبان‌ها یک فرهنگ شده و نمی‌توان به راحتی از کنار این تیم گذشت.
وی در مورد دلایل استعفایش گفت: من به دلیل یکسری از مشکلات تصمیم گرفتم که از این تیم جدا شوم برای من بهتر بود با توجه به شرایط خانوادگی‌ام در تهران باشم. اما مطمئن باشید که تراکتور با حمایت‌های آقای زنوزی و تلاش‌های صادقیان عزیز موفق می‌شود. من باید یک تشکر ویژه هم از صادقیان مدیرعامل این باشگاه داشته باشم که در این مدت حامی من بود.

بیشتر بخوانید:

باشگاه تراکتور از پرسپولیس شکایت کرد

تگ ها


تراکتور تراکتورسازی ساکت الهامی لیگ برتر فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال