مربی تیم ملی ژیمناستیک: تلاش می‌کنیم از اسلوونی با دست پُر برگردیم

مربی و آنالیزور تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان گفت: تمام سعی و تلاش ما این است که در رقابت های اسلوونی نتایج خوبی بگیریم ......

مربی و آنالیزور تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان گفت: تمام سعی و تلاش ما این است که در رقابت های اسلوونی نتایج خوبی بگیریم.

سید حمیدرضا هاشمی در حاشیه اردوی تیم ملی که در خانه ژیمناستیک خرم آباد در حال برگزاری است، اظهار کرد: دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی برای آماده سازی حضور در تورنمنت بین المللی اسلوونی از سیزدهم مهر ماه آغاز شده و تا بیست و ششم همین ماه ادامه دارد و بعد از آن به اسلوونی اعزام می شویم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ژیمناست ها آمادگی خوبی دارند و امیدواریم در تورنمنت اسلوونی نتایج قابل قبولی را کسب کنند.

 هاشمی در پاسخ به این پرسش که چرا لرستان برای میزبانی این اردو انتخاب شده، گفت: لرستان در چند سال اخیر رشد و جهش خوبی داشته و با وجود خانه ژیمناستیک خرم آباد که امکانات و وضعیت مناسبی دارد و همین دلیلی شد که اینجا برای میزبانی انتخاب شود.

مربی و آنالیزور تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان در ادامه گفت: تمام سعی و تلاش ما این است که در تک وسیله و تیمی در اسلوونی نتایج خوبی بگیریم و با دست پر برگردیم که به این مهم امیدوار هستیم.

وی یادآو شد: این تورنمنت در هر شش وسیله(حرکات زمینی، خرک حلقه، دارحلقه، پرش از خرک، پارالل و بارفیکس) و در بخش تیمی، قهرمان قهرمانان و فینال تک وسایل برگزار می شود.

تگ ها


اخبار روز ژیمناستیک هنری