مربی جدید شهر خودرو مشخص شد

مهدی رحمتی از دیروز تمرینات بدنسازی خودرا به طور جدی آغاز کرده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس هماهنگی های صورت گرفته بین او و حمیداوی مهدی رحمتی با شروع دور برگشت بازی های لیگ برتر به چارچوب دروازه بر می گردد. هم چنین باشگاه شهر خودرو مربی جدید خود را تعیین کرده است که این مربی بعد ازبازی با نساجی به طور رسمی معرفی و کارش را آغاز می کند. 

البته مهدی رحمتی با حفظ سمت به چارچوب دروازه برمی گردد اما از آنجایی که مهدی رحمتی در جریان تمرین باید در چارچوب دروازه کار کند و در جریان بازی هم باید در درون دروازه به میدان برود عملا مربی جدید هدایت تیم شهر خودرو را برعهده خواهد گرفت. 

شهر خودرو در هفته های اخیر امتیازات حساسی را از دست داده و هم اکنون یکی از تیم های نیمه پایین جدول است. حمیدوای مالک باشگاه شهر خودرو از مهدی رحمتی به طور جدی حمایت کرده و اذعان داشته او تا هر زمانی که دوست داشته باشد می تواند در شهر خودرو بماند. شهر خودرو امروز در یک بازی حساس والبته ۶ امتیازی میزبان نساجی است. این بازی در شرایطی برگزار می شود که نساجی مربی خود را تغییر داده و قرار است مجید جلالی تیم را هدایت کند. همان طور که اشاره شد مربی جدید شهر خودرو هم بعد از این بازی از سوی باشگاه معرفی می شود. او در هفته های اخیر یکی از سرمربیان لیگ برتر بود.

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ مهدی رحمتی، اولین خرید زمستانه شهر خودرو!

حمایت باشگاه شهرخودرو از مهدی رحمتی

 

 

تگ ها


فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال