مربی حقیقی: خطیر هم فحش داد، هم گفت لنگی!

خدیری گفت: «علیرضا وقتی متوجه صحبت‌های ما شد جلو آمد و جریان را پرسید، اما ایشان به علیرضا گفت من تو را نمی‌شناسم و زودتر بروید. بعد هم دچار درگیری لفظی شدند و به مادر علیرضا فحاشی و از واژه لنگی هم برای او استفاده کرد و همین مساله منجر به درگیری فیزیکی شد.»...

خدیری گفت: «علیرضا وقتی متوجه صحبت‌های ما شد جلو آمد و جریان را پرسید، اما ایشان به علیرضا گفت من تو را نمی‌شناسم و زودتر بروید. بعد هم دچار درگیری لفظی شدند و به مادر علیرضا فحاشی و از واژه لنگی هم برای او استفاده کرد و همین مساله منجر به درگیری فیزیکی شد.»

به گزارش مدال، درگیری رخ داده میان علیرضا حقیـــقی،سنگــربان ســـابق پرسپولیس و تیم‌ملی با علی خطیر، معاون باشگاه استقلال این روزها تبدیل به سوژه داغ رسانه‌های ورزشی شده. اما هنوز به‌طور کامل مشخص نیست دقیقا چه اتفاقاتی منجر به بروز این درگیری شده است. حقیقی اعلام کرده به خاطر فحاشی خطیر با وی درگیر شده و تاکید هم کرده که بازداشت نشده و برای سیما هم ابراز تاسف کرده که یک‌طرفه به قاضی رفته و فقط در این خصوص با خطیر صحبت کرده است. خطیر هم تاکید کرده که هیچ توهینی به حقیقی نکرده ضمن اینکه این گلر اصلا قراردادی با مجموعه انقلاب نداشته و تمریناتش در این مجموعه غیرقانونی بوده است. درکنار سخنان خطیر و حقیقی بد ندیدیم به سراغ مربی اختصاصی حقیقی برویم و از او هم شرح ماوقع را بپرسیم.
محمد خدری درمورد اتفاقات رخ داده گفت: «نزدیک ۳ ماه است که با علیرضا به شکل اختصاصی کار می‌کنم. به خاطر مصدومیتی که داشت این تمرینات را انجام می‌دادیم. در این مدت تمرینات ما در زمین ورزشگاه انقلاب پیگیری می‌شد. حقیقتا هم در این مدت از علیرضا رفتار و گفتار بدی ندیده بودم. روزی که این اتفاق افتاد، دیدم آقایی با لباس‌شخصی دائم از داخل زمین عبور می‌کند. از ایشان خواستم بیرون زمین بمانند تا تمرین تمام شود. به یک‌باره دیدم این آقا گفت جل و پلاس‌تون را جمع کنید و بروید. این زمین دراختیار باشگاه استقلال قرار گرفته است.»
خدیری در ادامه گفت: «علیرضا وقتی متوجه صحبت‌های ما شد جلو آمد و جریان را پرسید، اما ایشان به علیرضا گفت من تو را نمی‌شناسم و زودتر بروید. بعد هم دچار درگیری لفظی شدند و به مادر علیرضا فحاشی و از واژه لنگی هم برای او استفاده کرد و همین مساله منجر به درگیری فیزیکی شد.»
در‌مورد وجود قرارداد رسمی حقیقی با مجموعه انقلاب پرسیدیم و خدیری ضمن تایید وجود آن قرارداد گفت: «‌سه ماه است که اینجا رفت و آمد داریم. بدون قرارداد اجازه تمرین نمی‌دهند. می‌دانید برای ورود به مجموعه انقلاب یا باید کارت تردد داشته باشید یا قرارداد یا کارت عضویت، در غیر این صورت باید بابت هر بار ورود پول بدهید. ما با قراردادی که داشتیم وارد می‌شدیم و حتی رئیس مجموعه بعد از اتفاق رخ داده گفت که قصد داشته با علیرضا در مورد قرارداد تازه با استقلال صحبت کند.»
خدیری در پایان گفت: «در صحبت‌هایی که در حراست مجموعه انقلاب شده بود، قرار شد موضوع رسانه‌ای نشود، اما ظاهرا خود آقای خطیر تصمیم گرفت در این مورد با رسانه‌ها صحبت کند.»