مربی ذوب: باید تلاش کنیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم

مربی ذوب آهن امیدوار است بازیکنان این تیم نمایش خوبی مقابل پرسپولیس داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، مجید محافظت کار در نشست خبری قبل از دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: بازی حساسیت های خاص خود را دارد، ما تیمی هستیم که شرایطمان در جدول مشخص است و پرسپولیس نیز جزو مدعیان به حساب می آید. پرسپولیس به اندازه کافی بزرگ و قابل احترام هست و نیازی به معرفی این تیم نیست.

او ادامه داد: پرسپولیس نایب قهرمان آسیاست ولی تیم ما هم بخاطر شرایط جدول و روندی که تیم داشته، به دنبال ارتقای جایگاه جدولی هستیم. بازیکنان تیم هم به این موضوع واقف هستند که می توانند با تلاش و تمام تمرکز با دست پر از زمین خارج شوند.

مربی ذوب آهن درباره غایبان تیمش مقابل پرسپولیس گفت: قاسم حدادی فر، کاپیتان با اخلاق تیم را بخاطر جراحی زانو در اختیار نداریم، اما سایر بازیکنان در آمادگی هستند و ان شاالله فردا با تمام توان برای تیم به میدان خواهند رفت.

محافظت کار درباره داوری دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: ما در جایگاهی نیستیم که بخواهیم در خصوص داوری اظهار نظر کنیم. باشگاه و تیم ذوب آهن کارشان را به شکل سالم پیش می برند و تنها موضوعی که می توانیم به آن بپردازیم، این است که برای گروه داوری آرزوی موفقیت کنیم و امیدوار هستیم فردا شاهد قضاوت منصفانه باشیم و در نهایت نتیجه خوبی به هواداران ذوب هدیه کنیم.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان