مربی رافا نادال در کادر مدیریتی آینده بارسلونا!

تونی نادال عموی&#۱۶۰;رافا نادال و مربی او پیشنهاد حضور در کادر مدیریتی باشگاه بارسلونا را دریافت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته اخباری در مورد پیشنهاد ویکتور فونت یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا به تونی نادال منتشر شد. نادال که یک مربی تنیس و از اعضای باشگاه بارسلوناست، در صورت برنده شدن ویکتور فونت، پست مهمی در باشگاه دریافت خواهد کرد.

نادال در مصاحبه با کادنا سر و در مورد صحت دریافت پیشنهاد از ویکتور فونت گفت:« از یکی دو سال پیش ویکتور فونت را می شناسم و صحبت هایی در گذشته مطرح شده بود اما اخیرا این پیشنهاد رسما به من ارائه شد و باید بگویم که سورپرایز شدم. من یک مربی تنیس هستم و از اعضای باشگاه بارسلونا. طبعا اگر کمکی از دست من بربیاید، در این شرایط دشواری که بارسا قرار دارد، دریغ نخواهم کرد.»

او در مورد واکنش رافا نادال به این اتفاق گفت:« رافا هوادار رئال مادرید است ولی اگر ویکتور فونت برنده شود و من به بارسلونا بروم، قطعا بر ضد من نخواهد بود.»

رفتن احتمالی لیونل مسی:« تابستان من هم می ترسیدم او بارسا را ترک کند. اینکه بهترین بازیکن تاریخ قصد ترک بارسا را داشته باشد، نشانه خوبی نیست. باید انرژی بگذاریم و مسی را به ماندن متقاعد کنیم ولی باید ببینیم شرایط اقتصادی باشگاه به ما اجازه برآورده کردن توقعاتش را خواهد داد یا خیر.»

تگ ها


رافائل نادال تنیس لیونل مسی بارسلونا