مربی سابق اسپانیا در آستانه بازگشت به نیمکت

روبرت موره نو احتمالا به زودی سرمربی جدید باشگاه ختافه خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، روبرت موره نو بین ماه های ژوئن تا اکتبر ۲۰۱۹ سرمربی تیم ملی اسپانیا بود؛ یعنی زمانی که لوئیس انریکه موقتا به دلیل درگذشت دخترش از هدایت اسپانیا کنار رفته بود. با بازگشت انریکه او روبرو موره نو را از کادر خود کنار گذاشت. انریکه معتقد بود که موره نو خیانت کرده و لیاقت ماندن در کادر فنی تیم ملی را ندارد.

موره نو پس از پشت سر گذاشتن این بحران، اواخر دسامبر ۲۰۱۹ هدایت موناکو را قبول کرد ولی دوران او در این باشگاه فرانسوی نیز کوتاه بود و برکنار شد. قرارداد او تا ۲۰۲۲ اعتبار داشت ولی جولای ۲۰۲۰ شغلش را از دست داد.

این روزها در رسانه های اسپانیایی صحبت از حضور او روی نیمکت ختافه است. ختافه با هدایت خوزه بوردالاس روزهای تاریکی را پشت سر می گذارد و در رده های پایانی لالیگا قرار دارد. تیم شگفتی ساز دو فصل اخیر اسپانیا حالا شرایط بدی را پشت سر می گذارد و سران باشگاه به فکر برکناری بوردالاس هستند و معتقدند با موره نو می توانند از سقوط فرار کنند.

بوردالاس از سپتامبر ۲۰۱۶ که ختافه در دسته دوم بود هدایت این تیم را قبول کرد و نتایج بسیار خوبی هم گرفت ولی او که با سران باشگاه به مشکل هم خورده، در آستانه برکناری قرار دارد.

اکنون باید دید در صورت انتخاب موره نو، چالش جدید برای او چگونه پیش خواهد رفت.

تگ ها


تیم ملی اسپانیا لوئیس انریکه مارتینز ختافه