مربی سابق بارسا این اسم را فراموش نمی‌کند(عکس)

کاپیتان پرسپولیس اولین گل فصل جدید لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۲۱ را به شکلی جالب به نام خود کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی که پیش از این نیز کابوس بزرگی برای تن کاته در زمان هدایت الجزیره امارات شکل داده بود اینبار نیز در نقش گلزن ظاهر شد تا اولین گل این فصل رقابت‌ها را هم به نام خود کند.

کاپیتان باتجربه پرسپولیس در دقایقی که مهدی ترابی، کنعانی زادگان، نوراللهی و مغانلو فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتند و با بدشانسی آنها را از دست دادند، با حضوری جالب توجه پشت محوطه جریمه پاس دیدنی مهدی ترابی را به شکلی زمینی و دور از دستان گلر الوحده امارات وارد دروازه این تیم کرد و تیمش را برنده راهی رختکن کرد.

سیدجلال حسینی پیش از این نیز در تقابل با تن کاته و در استادیوم آزادی با ضربه دیدنی خود توانسته بود تیمش را به برتری برساند و شاگردان برانکو ایوانکوویچ مجوز حضور در مرحله بعدی این رقابت‌ها را به دست آورده بودند. فصلی که سرخ‌ها رفته رفته با عبور از تیم‌های الجزیره، الدحیل و السد مجوز حضور در فینال بازی‌ها را به دست آورده بودند.

نکته جالب توجه این که در آن فصل نیز تن کاته در پاسخ به خبرنگاری در خصوص احتمال غیبت سیدجلال حسینی پیش از دیدار تیمش مدعی شده بود که کاپیتان پرسپولیسی‌ها سوپرمن نیست که نتیجه بازی بستگی به او داشته باشد. با این حال سیدجلال در همان بازی و در شرایطی که هر لحظه به دقایق عدم صعود پرسپولیس نزدیک‌تر می‌شد، با گل دیدنی خود در لحظات پایانی باعث جشن بزرگ تیمش در استادیوم آزادی شد.

سیدجلال که در این فصل یکی از برترین آمار گلزنی خود را ثبت کرده، اینبار از بیرون محوطه جریمه گلزنی کرد تا به این شکل طلسم خود را هم بشکند. 

پرسپولیس موفق شده با گل سیدجلال حسینی نیمه اول تقابل با الوحده امارات را به سود خود کند و باید دید در ادامه مسابقات شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت.

تگ ها


پرسپولیس تهران سید جلال حسینی