مربی سابق پرسپولیس: کسی جز کریم باقری نمی تواند پرسپولیس را هدایت کند

​مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: کالدرون مردانگی کرد که جانشین برانکو شد. نباید به او خرده‌ای گرفت....

 

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ناصر ابراهیمی در گفتگویی، در خصوص عدم بازگشت گابریل کالدرون به تهران برای ادامه حضور در قامت سرمربی پرسپولیس گفت: کالدرون توانست کمک زیادی به پرسپولیس کمک کند. او را از سوی باشگاه خیلی اذیت کردند. هر کسی از دروغ بدش می آید و او در اواخر حضورش در ایران بارها گفت که به او دروغ می گویند.

مربی پیشین پرسپولیس افزود: کالدرون مردانگی کرد که جانشین برانکو ایوانکوویچ شد. هرکس نمی توانست به راحتی جانشین مربی بسیار موفقی مثل برانکو شود اما او جسارت کرد و پذیرفت. کالدرون خیلی خوب هم توانست پرسپولیس را جمع و جور کند.

وی ادامه داد: فکر می کنم رفتار باشگاه پرسپولیس در قبال او اصلا خوب نبود. البته مشکلات اقتصادی موجود نیز تنها به این باشگاه مربوط نیست. به هر حال تحریم ها مانع از انتقال ارز می‌شود. مربی خارجی هم حق دارد دستمزد خودش را بخواهد. نباید خرده‌ای از کالدرون گرفت.

ابراهیمی اظهار داشت: تاسف آور است که خارجی‌ها با دلخوری از ایران می‌روند. کالدرون هم به صف شاکیان پرسپولیس در فیفا اضافه می شود و پولش را هم می گیرد.

مربی پیشین پرسپولیس درباره اینکه چه گزینه‌ای را برای جانشینی کالدرون مناسب است تاکید کرد: باید مربی داخلی به پرسپولیس بیاید که بتواند مشکلات را حل کند. او بهترین گزینه است. در مجموع فکر می‌کنم یک مدیر فنی بسیار قوی باید وارد ماجرا شود تا بتواند به سرمربی جدید تیم کمک کند.

 

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ پرسپولیس و کالدرون به خط پایان رسیدند
 

تگ ها


کالدرون ابراهیمی باقری انصاریفرد پرسپولیس فوتبال ایران سرمربی پرسپولیس فوتبال