مربی سایپا: صحبت در مورد داور نخ نما شده است

مربی تیم فوتبال سایپا می گوید با صحبت های فراز کمالوند، بازیکنان این تیم شرایط را درک کرده اند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی زارعیان مربی تیم فوتبال سایپا در کنفرانس خبری پیش از دیدار پدیده که روز آینده در ورزشگاه دستگردی برگزار می شود، بیان کرد: ما بازی قبلی مقابل صنعت نفت آبادان بازی خیلی خوبی انجام دادیم. ۳۰ دقیقه اول خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم، ولی نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. البته گرمای هوا هم بچه های ما را اذیت کرد. روی یک غفلت گل خوردیم. بعد از گل علی رغم هوای نامناسب خیلی فشار آوردیم و حتی به تیرک دروازه سایپا هم زدیم. شایستگی این را داشتیم که حداقل مساوی کنیم ولی باختیم.


او ادامه داد: بعد از این بازی تمرینات خیلی خوبی را زیر نظر آقای کمالوند انجام دادیم  و از نظر روحی و روانی بازیکنان آمده اند و شرایط جدول را درک می کنند. آماده ای که فردا یک بازی بهتر با توجه به جدول انجام بدهیم. البته پدیده هم تیمی با برنامه و جوان است. بازی سختی داریم. امیدوارم فردا بچه ها تمام تلاششان را بکنند و خدا هم با ما باشد تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.


زارعیان در واکنش به این سوال که چقدر به بقای سایپا امیدوار است، توضیح داد: ما با شرایط سختی به اینجا آمدیم. من خودم در راه آهن بازی می کردم و شرایط مشابه را داشتیم. شرایط سختی بود ولی همه تلاشمان را کردیم و توانستیم تیم راه آهن را حفظ کردیم. یکی از دلایل مهمش همدلی و رفاقت بود که الان هم در تیم ما هست. با صحبت های آقای کمالوند این همدلی بیشتر شده است. تمام تلاشمان را می کنیم که فردا و بازی های آینده نتیجه بگیریم و ان شالله سایپا جایگاه مناسبی در آخر فصل داشته باشد.


سوال بعدی در رابطه با اعتراض به حکم کمیته انضباطی بود و اینکه این امتیازات در جدول لحاظ شده است. زارعیان در واکنش به این سوال بیان کرد: اگر اجازه بدهید در مورد این مسائل صحبت نکنم، چون در حیطه اختیارات من است. اما تخلف انجام شده و باید به مراجع ذی صلاح بسپریم. امیدوارم عدالت رعایت شود.


زارعیان در بخش بعدی صحبت هایش در رابطه با اعتراض تیم پدیده به چینش داوری بیانکرد: عزیزانی که در فدراسیون و سازمان لیگ هستند، حساسیت را درک می کنند و تصمیم درستی می گیرند که حق به حق دار برسد. نمی دانم چرا این صحبت ها انجام می شود، البته خودتان هم می دانید که این صحبت ها نخ نما شده است. برخی تیم ها بیانیه می دهند و در مورد داور حرف می زنند تا داور تحت تاثیر قرار بگیرد و به نفع یا ضرر یک تیم سوت بزند. ما داوران خیلی خوبی داریم و همه با تجربه هستند و شرایط را درک می کنند.

اگر هم اتفاقی بیفتد خود کمیته انضباطی به موقع ورود می کنند وتصمیم گیری می کنند. امیدوارم در رابطه با این صحبت هایی که می شود، پای تیم دیگری وسط نباشد. این را باید می گفتم که خدایی ناکرده شائبه ای ایجاد نشود.

تگ ها


پدیده خراسان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال