مربی سپاهان: فردا جای خالی کی‌روش را پر می‌کنیم

قاسم زاغی‌نژاد، مربی تیم فوتبال سپاهان گفت که این تیم، بازیکنانی به جز کی‌روش استنلی در اختیار دارد که می‌توانند جای مهاجم برزیلی را پر کنند....

به گزارش مدال، قاسم زاغی‌نژاد در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان گفت: به مردم بوشهر بابت حضور تیم‌شان در لیگ برتر تبریک می‌گویم و برای شاهین پس از این مسابقه، آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی درخصوص غیبت کی‌روش استنلی گفت: فوتبالی که ما ارائه می‌کنیم، نیازش را در قالب یک بازیکن نمی‌بیند و تلاش می‌کنیم یک تیم باشیم. قطعاً کی‌روش تأثیر بالقوه‌ای در بازی‌ها دارد، اما ما هم بازیکنانی با قابلیت‌های دیگر داریم که می‌توانند پاسخگوی نیازهای ما باشند.

مربی سپاهان در این باره که آیا زردپوشان، مدعی قهرمانی لیگ برتر هستد یا خیر، تصریح کرد: تیمی که ما داریم، قابلیت بازی در سه جام را دارد، اما باید بدانیم فاصله فوتبالی میان بالاترین و پایین‌ترین سطح، بسیار کم شده است. امسال می‌توانیم به عنوان مدعی مطرح باشیم. با این حال امیدواریم عدالت در همه امور اجرا شود و به آنچه که شایسته‌ایم، دست یابیم.

پس از اینکه یکی از خبرنگاران از زاغی‌نژاد درخصوص جذب امید ابراهیمی سوال کرد، سیامک قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای سپاهان به خبرنگار مورد نظر تذکر داد که تنها درباره بازی سوال کند.

زاغی‌نژاد با تمجید از فوتبال بوشهر خاطرنشان کرد: قطعاً اهالی فوتبال با پتانسیل قوی بوشهر آشنا هستند. ما هم روی برنامه‌های خود در این مسابقه کار کردیم و حتماً اطلاعات کافی از شاهین شهرداری بوشهر داریم.

وی ضمن بیان اینکه قلعه‌نویی ترکیب ایده‌آل خود را شناخته، در پاسخ به پرسشی درمورد محمد محبی، بازیکن جدید سپاهان که فصل گذشته در شاهین بازی می‌کرد،‌ اظهار داشت: قطعاً محبی بازیکن باکیفیتی بوده که مورد نظر سرمربی ما قرار گرفته است، اما این بازیکن باید آماده‌تر باشد تا توانایی‌های او در لیگ برتر هم دیده شود. محبی نیاز به تعمق و کار بیشتر دارد تا مشخص شود چقدر می‌تواند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد.

در ابتدای نشست خبری، مدیر رسانه‌ای سپاهان گفت: مطابق قانون سازمان لیگ، در این فصل به دلیل آماده نبودن ورزشگاه میزبان، می‌توانستیم در استان همجوار و بدون تماشاگر بازی کنیم که قلعه‌نویی فقط و فقط به خاطر مردم شریف بوشهر، با این موضوع مخالفت و از سازمان لیگ خواهش کرد شرایط به گونه‌ای باشد که مردم بوشهر، بازی تیم خود را از نزدیک تماشا کنند. به همین خاطر مسابقه با یک روز تأخیر برگزار می‌شود.

وی در مورد عدم حضور اعضای این تیم در مراسم برترین‌های لیگ برتر که تقریباً همزمان با برگزاری دیدار این تیم با شاهین شهرداری بوشهر برگزار می‌شود، تصریح کرد: در مراسم برترین‌ها، اعضای تیم نایب‌قهرمان باید حاضر باشند، اما این موضوع خیلی مهم نیست.

اخبار مرتبط:

گزارش عملکرد سپاهان از فصل هجدهم تا آغاز فصل نوزدهم لیگ‌ برتر فوتبال

تگ ها


سپاهان کنفرانس خبری نشست خبری شاهین شهرداری بوشهر شاهین بوشهر سپاهان قاسم زاغی نژاد شاهین سپاهان شاهین-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال