مربی شباب الاهلی: شهرخودرو حریف سرسختی است

سرمربی شباب الاهلی دبی ضمن اعلام آمادگی تیمش برای دیدار با شهرخودرو، از بازیکن برزیلی تیمش تعریف و تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم شهرخودرو مشهد و شباب الاهلی امارات، فردا و در چهارمین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف هم می روند. سرمربی تیم اماراتی، در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.


جرارد ساراگوسا اسپانیایی سرمربی تیم شباب الاهلی دبی تأکید کرد که تقابل عصر پنجشنبه تیمش با شهرخودرو، در دور چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، برای هیچ یک از دو تیم آسان نخواهد بود.
سرمربی شباب الاهلی امروز چهارشنبه و در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار فردا اظهار داشت: انجام هر ۳ روز یک مسابقه بسیار دشوار است و بازیکنان به تجهیزات بدنی فوق العاده ای نیاز دارند و ما دائما آرزو داریم که در شرایط خوبی قرار بگیریم تا هر مسابقه ای را به خوبی انجام دهیم.


وی افزود: ما اکنون بر روی مسابقه فردا تمرکز می کنیم و می دانیم که حریف سرسختی را در پیش روی داریم و برای رسیدن به پیروزی باید در بهترین موقعیت باشیم و این نشان دهنده هدف ما از هر مسابقه ای است.


وی در مورد قوی ترین رقیب تیمش در این گروه گفت: من به این فکر نمی کنم که چه تیمی از بقیه قوی تر است. من فقط به تیمی فکر می کنم که مقابل آن بازی خواهیم کرد و برای کسب موفقیت، قدم به قدم پیش می بریم و اکنون فقط می توانیم به فکر دیدار با تیم شهرخودرو ایران باشیم.


جرارد ساراگوسا در خصوص اینکه نظرش درباره کارلوس ادواردو چیست، گفت: او بازیکن فوق العاده و برجسته ای است. او قبلاً با الهلال عربستان قهرمانی های مهمی را کسب کرده است و به سطوح بالایی رسیده است. مطمئن هستم که او در تیم من بهترین بازیش را ارائه خواهد کرد.
سرمربی الاهلی در پایان سخنان خود گفت: ما باید در هر مسابقه ای که انجام می دهیم، صبور باشیم. به با توجه به اینکه فشار زیادی در مسابقات وجود دارد. ما باید سعی کنیم خود را به خوبی برای دیدارهای آینده آماده کنیم.

تگ ها


امارات الاهلی