مربی شهر خودرو: امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد!

مربی شهر خودرو معتقد است که روند تیمش رو به رشد بوده و در هفته‌های آینده نتایج بهتری کسب می‌کنیم....

به گزارش "ورزش سه" امجد شکوه‌مقام دستیار اکبر میثاقیان سرمربی شهر خودرو بعد از پایان بازی با ذوب‌آهن، در گفتگو با خبرنگاران درباره مسابقه امروز گفت:  ما تمرینات خوبی را در هفته داشتیم و نسبت به دیدارهای قبلی خیلی بهتر کار کردیم، اما در اواخر مسابقه تمرکزمان از دست رفت و گل خوردیم؛ البته به نظرم گل دوم آنها آفساید بود و امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد.

شکوه‌مقام با قدردانی از زحمات بازیکنانش، اشاره به سرماخوردگی آن‌ها داشت و گفت: به شرف بازیکنان درود می‌فرستم که با تمام توان بازی کردند؛ ما یک شرایط اورژانسی داشتیم و ۶-۷ نفر از بازیکنان‌مان سرما خورده بودند.

مربی شهر خودرو در واکنش به این سوال که آیا سرماخوردگی آن‌ها به دلیل مکان اقامتی نامناسب در تهران بوده، پاسخ داد: خیر، به خاطر شرایط آب و هوایی بود و برای خیلی از مردم اتفاق می‌افتد.

امجد شکوه‌مقام درباره شرایط تیم و نتایجی که کسب کرده، گفت: اگر از لحاظ فوتبالی بخواهیم نگاه کنیم، ما بازی به بازی بهتر می‌شویم؛ درست است که باختیم، اما بازی امروز طوری نبود که مستحق باخت باشیم.

او در واکنش به غیبت اکبر میثاقیان در مسابقه امروز پاسخ داد:  او بعد از عمل قلبی که داشت، کسالتی را پیدا کرد و نبودش امروز ضربه بزرگی به ما زد.

مربی شهر خودرو در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره تداوم اردوی آماده‌سازی در تهران پاسخ کوتاهی به خبرنگاران داد و گفت: مدیریت باید تصمیم بگیرد.

تگ ها


پدیده مشهد