مربی طارمی، جانشین قطعی گتوزو در ناپولی

کوریره دلو اسپورت مدعی شد سرجیو کونسیسائو به زودی هدایت ناپولی را برعهده خواهد گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، ناکامی ناپولی در پیروزی برابر هلاس ورونا و عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط این تیم باعث شد که این باشگاه جنارو گتوزو را برکنار کند و حالا گمانه زنی ها در رابطه با سرمربی بعدی این تیم به اوج خود رسیده است.

در همین راستا کوریره دلو اسپورت گزارش داده که سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو جایگزین جنارو گتوزو در ناپولی خواهد شد. بر اساس این گزارش سرمربی پرتغالی که در این فصل با پورتو به مقام دوم لیگ پرتغال رسید و توانست در لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس را حذف کند، طی روزهای آینده به عنوان سرمربی جدید ناپولی معرفی خواهد شد.

گفتنی است ناپولی در فصلی که گذشت به مقام پنجم رقابت‌های سری آ دست یافت بنابراین آنها فصل آینده در مسابقات لیگ اروپا حاضر خواهند بود. از طرفی سرجیو کونیسائو که طی چهار فصل گذشته دو بار با پورتو به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ پرتغال دست یافته می تواند گزینه ایده‌آلی برای هدایت ناپولی محسوب شود.

بازتاب حضور حضور سرجیو کونسیسائو در ناپولی در رسانه های پرتغالی

نکته جالب توجه دیگر درباره کونسیسائو به این موضوع بر می‌گردد که او برای اولین بار سرمربی‌گری در ایتالیا را تجربه خواهد کرد اما پیش از این در دوران بازی برای تیم‌هایی نظیر لاتزیو، پارما و اینتر در سری آ به میدان رفته است.

تگ ها


گنارو گتوزو پورتو ناپولی مهدی طارمی