مربی عراق: بازی در کشور ثالث به ما تحمیل شده است

در حالی که فدراسیون فوتبال عراق می خواست بازی با ایران را در اربیل برگزار کند اما فیفا با وجود اصرار عراقی ها این موضوع را نپذیرفت....

در حالی که فدراسیون فوتبال عراق می خواست بازی با ایران را در اربیل برگزار کند اما فیفا با وجود اصرار عراقی ها این موضوع را نپذیرفت.

به گزارش مدال، اصرار فیفا سرانجام باعث شد تا عراق نتواند از ایران در زمین خودش میزبانی کند و بازی دوتیم روز 23 آبادان در اردن برگزار می شود. اعتراضات و فضای موجود در کشور عراق باعث شد تا تلاش عراقی ها برای میزبانی در کشورشان نتیجه بخش نباشد؛ آن ها ابتدا بصره و سپس اربیل را برای این بازی در نظر گرفتند که با مخالف فدراسیون جهانی فوتبال روبرو شد. موضوعی که باعث ناراحتی بازیکنان و کادرفنی تیم ملی عراق شده است.

رحیم حمید کمک مربی تیم ملی عراق در این رابطه می گوید:" احساس شکست بزرگی می کنیم. تیم ملی عراق باید در زمین خودش و با حضور هوادارانش بازی کند در حالی که بازی در کشور ثالث به ما تحمیل شده است."

بازی تیم های ملی ایران و عراق که قرار بود به میزانی عراقی ها روز پنجشنبه 23 آبان برگزار شود به دلیل مشکلات حال حاضر کشور عراق باید در اردن برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

واکنش فدراسیون فوتبال به انتخاب اردن به عنوان میزبان دیدار با عراق

 

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران تیم ملی فوتبال عراق بازی ایران و عراق ایران عراق