مربی فولاد: نکونام باید خودش را کنترل کند!

مربی تیم فولاد خوزستان گفت: نفت آبادان تحت تاثیر بازی ما قرار گرفته بود و پنالتی در دقیقه 2+90 کاملا هم درست بود....

به گزارش مدال، حمیدرضا رجبی در نشست خبری پس از دیدار مقابل نفت آبادان در مورد اینکه جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشد و خبرنگاران قصد داشتند نشست پس از بازی او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحریم کنند، اظهار داشت: در ابتدا باید از خبرنگاران عذرخواهی کنم. ما شرمنده شما شدیم و قول می‌دهیم که این مسئله دیگر تکرار نشود.

رجبی در ادامه و در خصوص بازی امروز مقابل نفت آبادان گفت: امروز یکی از زیباترین بازی‌های لیگ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاهد بودیم. نفت تیم قدرتمندی است و تا امروز در خانه خودش نباخته است. امروز یک فولاد واقعی و تهاجمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیدیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم و هر لحظه می‌توانستیم به گل برسیم. 5-4 موقعیت صد درصد گل داشتیم، البته حریف هم تیم خطرناکی بود. آنها در ضربات ایستگاهی قدرتمند هستند اما در کل نتوانستند موقعیتی روی دروازه ما خلق کنند و تحت تاثیر بازی ما قرار گرفته بودند. ما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. یک گل تصادفی خوردیم. شهاب گردان دراین فصل یکی از بهترین دروازه‌بانان لیگ بود و امروز هم عملکرد خوبی داشت و به ما کمک کرد.

مربی تیم فولاد در مورد صحنه پنالتی در دقیقه 2+90 اظهار داشت: این صحنه صد درصد پنالتی بود، حتی در یک صحنه هم که پای محمد آبشک را روی خط محوطه جریمه زدند، به اعتقاد من پنالتی بود اما خطا را بیرون از محوطه گرفتند. 

رجبی در اشاره به عملکرد داوران ادامه داد: نیم فصل اول گذشت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اما امیدوارم در نیم فصل دوم‌ داوران که قشر زحمتکشی هستند حقوق‌شان بیشتر شود.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ همه ما ‌از مسائل داوری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ضرر کرده‌ایم، امروز داور بد کار نکرد. سه باخت ما را به خاطر اشتباهات سهوی داوری بوده است، اما ما دستشان را می‌بوسیم و امیدواریم بیشتر کار کنند تا اشتباهاتشان کمتر باشد. 

وی در مورد شرایط تیم فولاد عنوان کرد: ما امسال تغییرات زیادی داشتیم. شاید تنها 6 یا 7 بازیکن از سال گذشته در تیم ماندند. این تیم یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را در فصل گذشته داشت. ما روی ساختار دفاعی کار کردیم تا بر اثر ضدحملات گل نخوریم و بعد از آن روی فاز هجومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کار کردیم تا بتوانیم به گل برسیم. در مسابقات امسال هرچه جلوتر رفتیم، روند هجومی بهتری پیدا کردیم.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

مربی تیم فولاد افزود: ان‌شاءالله در فصل دوم مانند این بازی روند هجومی خوبی داشته باشیم. در این مسابقه کنترل بازی در اختیار ما بود و نمی‌توانستیم بیشتر ریسک کنیم. با این حال خوشحالیم که توانستیم این‌طور بازی کنیم. در ‌بازی‌های نیم فصل دوم می‌توانیم این‌گونه بازی کنیم اگر بتوانیم نفراتی که از لحاظ هجومی ‌‌‌‌‌کیفیت بهتری دارند را جذب کنیم.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

وی در خصوص تحرکات جواد نکونام در کنار خط اظهار داشت: انرژی کنار خط او خیلی زیاد است، اما ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این تحرکات‌ به خاطر بازیکنان خودمان بود تا آنها را تحریک کنند و آنها بهتر کار کنند. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تحرکات او به خاطر بی‌احترامی به داور نبود. باید به او بگوییم خودش را کنترل کند، البته در تمرینات هم همین‌طور است. پیش از این هم به بچه‌ها می‌گفت کاش می‌شد خودم هم وارد زمین شوم و بازی کنم تا خیلی چیزها را به شما ثابت کنم، اما او خداحافظی کرده و این امکان دیگر وجود ندارد.

رجبی در مورد برنامه تقویت تیم برای مسابقات نیم فصل دوم گفت: به دنبال تقویت تیم در تعطیلات نیم فصل هستیم. در نیم فصل دوم نمی‌توان بازیکن آزاد جذب کرد و بازیکن گرفتن راحت نیست، اما ما برنامه داریم که تیم را تقویت کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

صنعت نفت آبادان 2 فولاد 2 ؛ دربی خوزستانی‌ها برنده نداشت

 

تگ ها


رجبی نکونام فوتبال ایران فولاد خوزستان صنعت نفت آبادان-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال