مربی ماشین‌سازی: به سه امتیاز بازی با پیکان نیاز داریم

باغ‌آبادی مربی ماشین سازی تبریز گفت: آماده‌ایم که همانند سه بازی قبلی مقابل تیم‌های استقلال، سپاهان و شهر خودرو که همه آسیایی بودند، بازی خوبی به نمایش بگذاریم....

باغ‌آبادی مربی ماشین سازی تبریز گفت: آماده‌ایم که همانند سه بازی قبلی مقابل تیم‌های استقلال، سپاهان و شهر خودرو که همه آسیایی بودند، بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

به گزارش  مدال، غلامرضا باغ‌آبادی، در نشست خبری قبل از بازی مقابل پیکان ضمن عذرخواهی از اصحاب رسانه بابت عدم حضور سرمربی تیم در نشست خبری اظهارداشت: آقای خطیبی می‌بایست در آخرین جلسه تمرین تیم حضور می‌داشت به همین دلیل امکان شرکت در این نشست را نداشت.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی با بیان اینکه هفته قبل مقابل شهر خودرو بازی تماشاگرپسندی ارائه دادیم و حالا با آمادگی کامل مهیای بازی مقابل پیکان هستیم، افزود:آماده‌ایم که همانند سه بازی قبلی مقابل تیم‌های استقلال، سپاهان و شهر خودرو که همه آسیایی بودند، بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

باغ‌آبادی پیکان را تیم قابل احترامی دانست و تصریح کرد: این تیم کادر فنی منسجمی دارد و در سال‌های گذشته هم در لیگ برتر حضور داشته است. آنها دو شکست و سه تساوی کسب کرده‌اند که مستحق این نتایج نبودند. پیکان تیم خوبی است، اما ما هم ماشین‌سازی هستیم و به سه امتیاز این مسابقه نیاز داریم. امیدوارم دست خالی به تبریز برنگردیم.

علی اکبرزاده مدیر رسانه‌ای تیم ماشین‌سازی در ابتدای نشست خبری با گلایه از زمان برگزاری نشست‌های خبری در تهران گفت: حضور زودهنگام در تهران برای شرکت در نشست‌های خبری خیلی سخت است. با توجه به اینکه پرواز اکثر تیم‌ها به تهران ساعت چهار بعدازظهر است، از سازمان لیگ می‌خواهیم نشست‌های خبری تهران را بعدازظهر برگزار کند.

تیم‌های فوتبال پیکان و ماشین‌سازی در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ‌برتر فردا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه شهدای قدس به مصاف هم می‌روند.

اخبار مرتبط:

فرکی: حق ما در ۳ بازی قبلی بیشتر از یک امتیاز بوده است

 

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری ماشین سازی رسول خطیبی باغ آبادی غلامرضا باغ آبادی پیکان تهران ایران فوتبال